FitCurves Ružinov

 

FitCurves Ružinov

Štúdio Fit Curves je určené zaneprázdneným ženám, ktoré chcú dosiahnuť zlepšenie svojej kondície len za 30 minút 3x týždenne. Posilňovacie stroje v štúdiu sú navrhnuté tak, aby pracovali v harmónii so ženským telom a nie s mužským ako je to v bežných fit centrách. Vo FitCurves stretnete ženy ako ste vy a milý a pozorný personál. Už viac ako 4 milióny žien na celom svete objavili rozdiel medzi FitCurves a ostatnými štúdiami.

*** Pridaj hodnotenie/komentár k športovému centru ***

Kontaktné údaje:

adresa Adresa:

Jašíkova 20
821 03 Bratislava - Ružinov

telefón Telefón:

0917 616 566

email Email:

ruzinov@fitcurves.sk

web Web:

www.fitcurves.sk/

Fotografie:

FitCurves Ružinov
FitCurves Ružinov
FitCurves Ružinov
 

Športové aktivity: Fitness a posilňovňa Fitness a posilňovňa
Lokalita: Bratislavský kraj

Šport: Fitness a posilňovňa

 

Fitness a posilňovňa

Je čas byť fit Kombinácia odporového tréningu a kardio cvičení chráni svaly, zvyšuje metabolizmus a spaľuje tuky. Univerzitné štúdie ukazujú, že pomocou programu Fit Curves sa počas 30-minútového cvičenia spáli až 500 kalórií. Ženy, ktoré pochybovali o tom, že môžu byť fit, sú programom Fit Curves ohromené. Je čas byť zdravá Štúdie ukazujú, že pravidelné cvičenie, správne stravovanie a udržiavanie si zdravej telesnej hmotnosti sú tri najdôležitejšie veci, ktoré môžete spraviť, aby ste znížili riziko chronických ochorení. Je čas nabrať silu Silové cvičenie je nevyhnutné, ak si chcete vyformovať svaly a ochrániť kosti. Štúdie ukazujú, že silové cvičenie, t. j. cvičenie so záťažou, pomáha bojovať s dôsledkami osteoporózy, artritídy a iných ochorení vedúcich k invalidite. Je čas nájsť si čas Musíte si na seba nájsť 30 minút. Skutočne potrebujete len tých 30 minút. Nemusíte sa trápiť, či prídete načas. Jednoducho sa zastavte v pobočke Fit Curves počas otváracích hodín a dajte sa do toho. Je čas zabávať sa a získať inšpiráciu Členky hovoria, že cvičenie sa skončí veľmi rýchlo, pretože sa často počas celého cvičebného okruhu smejú. Tajomstvom trvalých výsledkov je silové cvičenie. A tajomstvom neustálej motivácie je podpora, ktorú Vám poskytnú naši kvalifikovaní pracovníci a priateľské členky. Ženy, ktoré sa zapoja do programu Fit Curves, v ňom aj zostanú. Bude to tak aj vo Vašom prípade. Je čas pridať sa Vďaka svojim 10 000 pobočkám, ktoré využívajú 4 milióny žien, je spoločnosť Fit Curves najväčšou franchisingovou spoločnosťou v oblasti fitness na svete - určite sa nájde pobočka, ktorá Vám bude vyhovovať. Chystáte sa na výlet? S cestovným preukazom, ktorý dostanete vo svojom klube, budete môcť cvičiť v ktorejkoľvek pobočke spoločnosti Fit Curves na svete.

Cenník:

Informácie o cenách sa dozviete priamo vo FitCurves. Zavolajte nám alebo využite online prihlasovací formulár a urobte FitCurves súčasťou svojho života! Online prihlasovací formulár: http://www.fitcurves.sk/ Fit centrum je zatvorene denne medzi 12:00 a 15:30 hod.

Aktuálny cenník si overte v športovom centre!

Otváracie hodiny:

Otvorené od januára do decembra.

Pondelok:08:00 - 20:00
Utorok:08:00 - 20:00
Streda:08:00 - 20:00
Štvrtok:08:00 - 20:00
Piatok:08:00 - 20:00
Sobota:09:00 - 12:00
Nedeľa:zatvorené

Aktuálne otváracie hodiny si overte v športovom centre!

Pridaj hodnotenie a komentár k športovému centru


*

*

Odporúčame pozrieť aj tieto športové centrá:

Vyhľadávanie

 

Najnovšie športoviská

Správy zo športu