FitCurves Ružinov

 

FitCurves Ružinov

Štúdio Fit Curves je určené zaneprázdneným ženám, ktoré chcú dosiahnuť zlepšenie svojej kondície len za 30 minút 3x týždenne. Posilňovacie stroje v štúdiu sú navrhnuté tak, aby pracovali v harmónii so ženským telom a nie s mužským ako je to v bežných fit centrách. Vo FitCurves stretnete ženy ako ste vy a milý a pozorný personál. Už viac ako 4 milióny žien na celom svete objavili rozdiel medzi FitCurves a ostatnými štúdiami.

*** Pridaj hodnotenie/komentár k športovému centru ***

Kontaktné údaje:

adresa Adresa:

Jašíkova 20
821 03 Bratislava - Ružinov

telefón Telefón:

0917 616 566

email Email:

ruzinov@fitcurves.sk

web Web:

www.fitcurves.sk/

Fotografie:

FitCurves Ružinov
FitCurves Ružinov
FitCurves Ružinov
 

Športové aktivity: Fitness a posilňovňa Fitness a posilňovňa
Lokalita: Bratislavský kraj

Šport: Fitness a posilňovňa

 

Fitness a posilňovňa

Je čas byť fit Kombinácia odporového tréningu a kardio cvičení chráni svaly, zvyšuje metabolizmus a spaľuje tuky. Univerzitné štúdie ukazujú, že pomocou programu Fit Curves sa počas 30-minútového cvičenia spáli až 500 kalórií. Ženy, ktoré pochybovali o tom, že môžu byť fit, sú programom Fit Curves ohromené. Je čas byť zdravá Štúdie ukazujú, že pravidelné cvičenie, správne stravovanie a udržiavanie si zdravej telesnej hmotnosti sú tri najdôležitejšie veci, ktoré môžete spraviť, aby ste znížili riziko chronických ochorení. Je čas nabrať silu Silové cvičenie je nevyhnutné, ak si chcete vyformovať svaly a ochrániť kosti. Štúdie ukazujú, že silové cvičenie, t. j. cvičenie so záťažou, pomáha bojovať s dôsledkami osteoporózy, artritídy a iných ochorení vedúcich k invalidite. Je čas nájsť si čas Musíte si na seba nájsť 30 minút. Skutočne potrebujete len tých 30 minút. Nemusíte sa trápiť, či prídete načas. Jednoducho sa zastavte v pobočke Fit Curves počas otváracích hodín a dajte sa do toho. Je čas zabávať sa a získať inšpiráciu Členky hovoria, že cvičenie sa skončí veľmi rýchlo, pretože sa často počas celého cvičebného okruhu smejú. Tajomstvom trvalých výsledkov je silové cvičenie. A tajomstvom neustálej motivácie je podpora, ktorú Vám poskytnú naši kvalifikovaní pracovníci a priateľské členky. Ženy, ktoré sa zapoja do programu Fit Curves, v ňom aj zostanú. Bude to tak aj vo Vašom prípade. Je čas pridať sa Vďaka svojim 10 000 pobočkám, ktoré využívajú 4 milióny žien, je spoločnosť Fit Curves najväčšou franchisingovou spoločnosťou v oblasti fitness na svete - určite sa nájde pobočka, ktorá Vám bude vyhovovať. Chystáte sa na výlet? S cestovným preukazom, ktorý dostanete vo svojom klube, budete môcť cvičiť v ktorejkoľvek pobočke spoločnosti Fit Curves na svete.

Cenník:

Informácie o cenách sa dozviete priamo vo FitCurves. Zavolajte nám alebo využite online prihlasovací formulár a urobte FitCurves súčasťou svojho života! Online prihlasovací formulár: http://www.fitcurves.sk/ Fit centrum je zatvorene denne medzi 12:00 a 15:30 hod.

Aktuálny cenník si overte v športovom centre!

Otváracie hodiny:

Otvorené od januára do decembra.

Pondelok:08:00 - 20:00
Utorok:08:00 - 20:00
Streda:08:00 - 20:00
Štvrtok:08:00 - 20:00
Piatok:08:00 - 20:00
Sobota:09:00 - 12:00
Nedeľa:zatvorené

Aktuálne otváracie hodiny si overte v športovom centre!

Pridaj hodnotenie a komentár k športovému centru


*

*

Odporúčame pozrieť aj tieto športové centrá:

Vyhľadávanie

 

Najnovšie športoviská

Správy zo športu

 • 17. júla 2018 00:00:00

  Weiss: Francúzi výborne bránili a mali smrteľné protiútoky
  Záver MS v Rusku sledoval aj tréner Vladimír Weiss. „Šampionát bol najlepší za posledné dlhé obdobie,“ vraví v rozhovore.

 • 17. júla 2018 00:00:00

  Aj dnes vám prinášame prehľad toho najzaujímavejšieho, čo budeme počas dňa na ŠPORT.sk sledovať ONLINE. Peter Sagan po voľnom dni na Tour de France pokračuje v 10. etape, v ktorej sa pelotón presunie priamo do Álp. Na programe sú aj odvety 1. predkola Ligy majstrov a Európskej ligy.

 • 17. júla 2018 00:00:00

  Až v desiatej etape začína skutočná Tour de France. Po dni voľna si to pelotón namieri rovno do Álp. Cestou z mesta Annecy do Le Grand-Bornand absolvuje 158,5 kilometrov a nastúpa 4275 metrov. Desiata etapa začína o 13:35, jazdcov v cieli očakávajú okolo 18:00.

 • 17. júla 2018 00:00:00

  Svedomite, ako vždy, už na svoju štvrtú sezónu vo Fínsku, sa chystá brankár Denis Godla. Dvadsaťtriročný muž z bránky KalPa Kuopio, ktorý kryl na MS v Dánsku chrbát dvojici Čiliak – Rybár, sa v júli presťahoval do Banskej Bystrice a zaberá pod dohľadom kondičného trénera Romana Švantnera.

 • 17. júla 2018 00:00:00

  Patrik Lušňák bol vlani v lete blízko k podpisu novej zmluvy s bratislavským Slovanom. S rodinou dovolenkoval v Chorvátskom Tisne, keď sa mu v okamihu zmenil život.