Cyklistika: Športové centrá

Cyklistika

Počet športových centier: 15

FOOTGOLF CAMP BOJNICE

 

Popis pošleme po vytvorení ikony Footgolf chýba v športových aktivitách V prevádzke zatiaľ 7 jamkové ihrisko v skúšobnej prevádzke dokončené bude a riadna prevádzka spustená v auguste 2015 pre 18 jamiek a 8 jamkovú footgolfovú strelnicu... Všetky údaje o športovisku!

Cyklistika

Z areálu vedie niekoľko cyklotrás do Bojníc a okolia ...

Bike Trening Centrum, s.r.o

 

Prvé centrum pre deti aj dospelých zaoberajúce sa poradenstvom a výukou cyklistiky vo všetkých odvetviach a na všetkých úrovniach. ... Všetky údaje o športovisku!

Cyklistika

Cyklistika je krásny no náročný a často nebezpečný šport. V kondičnej príprave sa preto musí venovať nemalá pozornosť posilňovaniu hlbokého svalstva, ktoré sa okrem iného podieľa aj na stabilizácii kĺbov. Takouto stimuláciou sa zvyšuje prevencia voči zraneniam. V kondičnej príprave kladieme dôraz na rozvoj všetkých kondičných a motorických schopností tak, aby sme dosiahli požadovaný výkon a zároveň rešpektovali všetky zákonitosti zdravého vývinu našich zverencov. Radi vám pomôžeme s ...

Lokalita: Bratislavský kraj
Športové aktivity: Cyklistika
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

Masážny salón SHA

Hodnotenie: 4/10Hodnotenie: 4/10

Masážny salón SHA

reflexné terapie tváre mákké techniky napravovania chrbtice, reflexné masáže dlaní, chodidiel, klasické, športové masáže, reiki, etikoterapia, akupresúra..... Všetky údaje o športovisku!

Lokalita: Trenčiansky kraj
Športové aktivity: Cyklistika, Fitness a posilňovňa
Hodnotenia a komentáre: 1 komentár

Ranch Amadeus

 

Ranch Amadeus

Agroturistický Ranch... Všetky údaje o športovisku!

Cyklistika

Cyklistika v Malej a Veľkej Fatre. Možnosť prepravy bicyklov a osôb do vybranej lokality ...

Pieniny sport centrum

Hodnotenie: 6/10Hodnotenie: 6/10

Požičovňa lodí na rieke Dunajec - Pieniny, rafting s inštruktorom, požičovňa vodáckych potrieb a horských bicyklov, ubytovanie v Pieninách, skupinové športové akcie, turistika v Pieninskom národnom parku. Pikniky v prírode.... Všetky údaje o športovisku!

Cyklistika

Požičovňa horských bicyklov a cyklo doplnkov. ...

Lokalita: Prešovský kraj
Športové aktivity: Cyklistika, Paintball a lasertag, Tenis, Vodné športy
Hodnotenia a komentáre: 1 komentár

<<
<
1

Vyhľadávanie

Najnovšie športoviská

Správy zo športu

 • 26. mája 2017 07:30:00

  Na grandslamoch prehral posledných šesť singlových zápasov. Napriek tomu je Martin Kližan po Dominike Cibulkovej druhá najväčšia slovenská nádej na dobrý výsledok na Roland Garros.

 • 26. mája 2017 06:56:00

  Vo finále NBA sa tretí rok po sebe stretnú rovnakí súperi, čo si história tejto severoamerickej basketbalovej súťaže nepamätá. V tohtoročnom vyvrcholení ligy vyzvú hráčov Golden State Warriors opäť borci z Clevelandu, ktorí vo vyvrcholení Východnej konferencie vyradili Boston 4:1 na zápasy.

 • 26. mája 2017 06:40:00

  Hokejový Pittsburgh je opäť na nohách. Mužstvo je na najlepšej ceste zopakovať vlaňajšiu úspešnú misiu, ktorá vyvrcholila ziskom Stanleyho pohára. V dramatickej a najdlhšej možnej sérii o kráľa Východnej konferencie NHL si Penguins v rozhodujúcom siedmom stretnutí poradili s Ottawou Senators 3:2 po predĺžení a ovládli ju 4:3 na zápasy.

 • 25. mája 2017 23:00:00

  Futbalisti ESTAC Troyes vyhrali v prvom dueli baráže o účasť v budúcom ročníku francúzskej ligy nad FC Lorient 2:1.

 • 25. mája 2017 22:55:00

  Slovenské volejbalové reprezentantky prehrali vo svojom treťom vystúpení na kvalifikačnom turnaji o postup na MS 2018 vo Varšave s domácim Poľskom 1:3.