Hádzaná: Športové centrá

Hádzaná

Počet športových centier: 13

Stredná Odborná Škola, Komenského 27, Pezinok - Športová hala

 

Stredná Odborná Škola, Komenského 27, Pezinok - Športová hala

Športová hala Strednej Odbornej školy v Pezinku ponúka svoje priestory na tréningový proces športových klubov, priateľské, majstrovské a medzinárodné stretnutia a turnaje v basketbale, hádzanej, halovom futbale a pod.... Všetky údaje o športovisku!

Hádzaná

Naše priestory možno využiť na :  tréningový proces športových klubov  priateľské a majstrovské stretnutia a turnaje ...

Lokalita: Bratislavský kraj
Športové aktivity: Aerobik, Basketbal a streetbal, Futbal a futsal, Hádzaná
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

BEDMINTON,Športová hala UAT

Hodnotenie: 2/10

Klimatizovaná športová hala s povrchom taraflex pri Súkromnej strednej priemyselnej škole animovanej tvorby v Petržalke. Farebne rozlíšené tenisové, basketbalové, volejbalové ihrisko a štyri bedmintonové ihriská. V ponuke je aj požičiavanie bedmintonových rakiet. Aktivity a služby basketbal, volejbal, tenis, bedminton, gymnastika, hádzaná, nohejbal, aerobik, paintball, prenájom športového náradia, sprchy, šatne, občerstvenie Prevádzková doba PO-PIA: 14:00 - 22:00 SO-NE: 8:00 - 22:00... Všetky údaje o športovisku!

Športová hala Senica

 

Športová hala Senica

Športová hala možnosť využitia na športové aktivity a turnaje pre kolektívy, firmy, organizácie, školy možno využiť na tréningový proces, priateľské, majstrovské a medzinárodné zápasy, kvalifikácie a turnaje športových oddielov a klubov (volejbal, hádzaná, futbal, sálový futbal) možnosť rezervácie kapacita hľadiska 100 miest na sedeni Fitness kapacita 10 ľudí ... Všetky údaje o športovisku!

Hádzaná

Hádzaná v športovej hale ...

Lokalita: Trnavský kraj
Športové aktivity: Fitness a posilňovňa, Futbal a futsal, Hádzaná, Volejbal a nohejbal
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

Športová hala Považská Bystrica

Hodnotenie: 5/10Hodnotenie: 5/10

Športová hala Považská Bystrica

hracia plocha o rozmere 40 x 20 m kapacita hľadiska 1400 osôb možnosť hrania všetkých druhov loptových hier možnosť usporiadania kultúrno - spoločenských podujatí ... Všetky údaje o športovisku!

Hádzaná

Hádzaná ...

Lokalita: Trenčiansky kraj
Športové aktivity: Basketbal a streetbal, Hádzaná, Volejbal a nohejbal
Hodnotenia a komentáre: 1 komentár

Futbalový štadión Spišská Nová Ves

Hodnotenie: 5/10Hodnotenie: 5/10

Futbalový štadión Spišská Nová Ves

Areál futbalového štadiónu ponúka priestory pre športové vyžitie vo futbale, hádzanej, hokejbale a malom futbale. ... Všetky údaje o športovisku!

Hádzaná

Hádzaná ...

Lokalita: Košický kraj
Športové aktivity: Futbal a futsal, Hádzaná, Hokej a hokejbal
Hodnotenia a komentáre: 1 komentár

<<
<
1

Vyhľadávanie

Správy zo športu

 • 26. mája 2017 07:30:00

  Na grandslamoch prehral posledných šesť singlových zápasov. Napriek tomu je Martin Kližan po Dominike Cibulkovej druhá najväčšia slovenská nádej na dobrý výsledok na Roland Garros.

 • 26. mája 2017 06:56:00

  Vo finále NBA sa tretí rok po sebe stretnú rovnakí súperi, čo si história tejto severoamerickej basketbalovej súťaže nepamätá. V tohtoročnom vyvrcholení ligy vyzvú hráčov Golden State Warriors opäť borci z Clevelandu, ktorí vo vyvrcholení Východnej konferencie vyradili Boston 4:1 na zápasy.

 • 26. mája 2017 06:40:00

  Hokejový Pittsburgh je opäť na nohách. Mužstvo je na najlepšej ceste zopakovať vlaňajšiu úspešnú misiu, ktorá vyvrcholila ziskom Stanleyho pohára. V dramatickej a najdlhšej možnej sérii o kráľa Východnej konferencie NHL si Penguins v rozhodujúcom siedmom stretnutí poradili s Ottawou Senators 3:2 po predĺžení a ovládli ju 4:3 na zápasy.

 • 25. mája 2017 23:00:00

  Futbalisti ESTAC Troyes vyhrali v prvom dueli baráže o účasť v budúcom ročníku francúzskej ligy nad FC Lorient 2:1.

 • 25. mája 2017 22:55:00

  Slovenské volejbalové reprezentantky prehrali vo svojom treťom vystúpení na kvalifikačnom turnaji o postup na MS 2018 vo Varšave s domácim Poľskom 1:3.