Hádzaná: Športové centrá

Hádzaná

Počet športových centier: 13

Stredná Odborná Škola, Komenského 27, Pezinok - Športová hala

 

Stredná Odborná Škola, Komenského 27, Pezinok - Športová hala

Športová hala Strednej Odbornej školy v Pezinku ponúka svoje priestory na tréningový proces športových klubov, priateľské, majstrovské a medzinárodné stretnutia a turnaje v basketbale, hádzanej, halovom futbale a pod.... Všetky údaje o športovisku!

Hádzaná

Naše priestory možno využiť na :  tréningový proces športových klubov  priateľské a majstrovské stretnutia a turnaje ...

Lokalita: Bratislavský kraj
Športové aktivity: Aerobik, Basketbal a streetbal, Futbal a futsal, Hádzaná
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

BEDMINTON,Športová hala UAT

Hodnotenie: 2/10

Klimatizovaná športová hala s povrchom taraflex pri Súkromnej strednej priemyselnej škole animovanej tvorby v Petržalke. Farebne rozlíšené tenisové, basketbalové, volejbalové ihrisko a štyri bedmintonové ihriská. V ponuke je aj požičiavanie bedmintonových rakiet. Aktivity a služby basketbal, volejbal, tenis, bedminton, gymnastika, hádzaná, nohejbal, aerobik, paintball, prenájom športového náradia, sprchy, šatne, občerstvenie Prevádzková doba PO-PIA: 14:00 - 22:00 SO-NE: 8:00 - 22:00... Všetky údaje o športovisku!

Športová hala Senica

 

Športová hala Senica

Športová hala možnosť využitia na športové aktivity a turnaje pre kolektívy, firmy, organizácie, školy možno využiť na tréningový proces, priateľské, majstrovské a medzinárodné zápasy, kvalifikácie a turnaje športových oddielov a klubov (volejbal, hádzaná, futbal, sálový futbal) možnosť rezervácie kapacita hľadiska 100 miest na sedeni Fitness kapacita 10 ľudí ... Všetky údaje o športovisku!

Hádzaná

Hádzaná v športovej hale ...

Lokalita: Trnavský kraj
Športové aktivity: Fitness a posilňovňa, Futbal a futsal, Hádzaná, Volejbal a nohejbal
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

Športová hala Považská Bystrica

Hodnotenie: 5/10Hodnotenie: 5/10

Športová hala Považská Bystrica

hracia plocha o rozmere 40 x 20 m kapacita hľadiska 1400 osôb možnosť hrania všetkých druhov loptových hier možnosť usporiadania kultúrno - spoločenských podujatí ... Všetky údaje o športovisku!

Hádzaná

Hádzaná ...

Lokalita: Trenčiansky kraj
Športové aktivity: Basketbal a streetbal, Hádzaná, Volejbal a nohejbal
Hodnotenia a komentáre: 1 komentár

Futbalový štadión Spišská Nová Ves

Hodnotenie: 5/10Hodnotenie: 5/10

Futbalový štadión Spišská Nová Ves

Areál futbalového štadiónu ponúka priestory pre športové vyžitie vo futbale, hádzanej, hokejbale a malom futbale. ... Všetky údaje o športovisku!

Hádzaná

Hádzaná ...

Lokalita: Košický kraj
Športové aktivity: Futbal a futsal, Hádzaná, Hokej a hokejbal
Hodnotenia a komentáre: 1 komentár

<<
<
1

Vyhľadávanie

 

Správy zo športu

 • 17. júla 2018 00:00:00

  Weiss: Francúzi výborne bránili a mali smrteľné protiútoky
  Záver MS v Rusku sledoval aj tréner Vladimír Weiss. „Šampionát bol najlepší za posledné dlhé obdobie,“ vraví v rozhovore.

 • 17. júla 2018 00:00:00

  Aj dnes vám prinášame prehľad toho najzaujímavejšieho, čo budeme počas dňa na ŠPORT.sk sledovať ONLINE. Peter Sagan po voľnom dni na Tour de France pokračuje v 10. etape, v ktorej sa pelotón presunie priamo do Álp. Na programe sú aj odvety 1. predkola Ligy majstrov a Európskej ligy.

 • 17. júla 2018 00:00:00

  Až v desiatej etape začína skutočná Tour de France. Po dni voľna si to pelotón namieri rovno do Álp. Cestou z mesta Annecy do Le Grand-Bornand absolvuje 158,5 kilometrov a nastúpa 4275 metrov. Desiata etapa začína o 13:35, jazdcov v cieli očakávajú okolo 18:00.

 • 17. júla 2018 00:00:00

  Svedomite, ako vždy, už na svoju štvrtú sezónu vo Fínsku, sa chystá brankár Denis Godla. Dvadsaťtriročný muž z bránky KalPa Kuopio, ktorý kryl na MS v Dánsku chrbát dvojici Čiliak – Rybár, sa v júli presťahoval do Banskej Bystrice a zaberá pod dohľadom kondičného trénera Romana Švantnera.

 • 17. júla 2018 00:00:00

  Patrik Lušňák bol vlani v lete blízko k podpisu novej zmluvy s bratislavským Slovanom. S rodinou dovolenkoval v Chorvátskom Tisne, keď sa mu v okamihu zmenil život.