Lezenie: Športové centrá

Lezenie

Počet športových centier: 8

CA ŠPORT Trenčín

 

Splavy Váhu na raftoch, kajakoch a kanoe, skalolezenie, cyklistika, bežecké lyžovanie. Šporotvé akcie pre rodinné, firemné kolektívy. Tanečný šport - klasické a latino tance.... Všetky údaje o športovisku!

Lezenie

Skalolezenie a lanové aktivity. Salolezenie na známych terénoch Skalky u Trenčína. Cesty od III po najvyššiu obtiažnosť. Lanové aktivity: Kdekolvek v mieste pobytu podľa objednávky klientov. Zaistíme lanové hry kdekolvek, podľa veku a vyspelosti klientov. ...

Lokalita: Trenčiansky kraj
Športové aktivity: Basebal a softbal, Cyklistika, Lezenie, Lyžovanie, Plávanie, Tanec, Vodné športy
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

Horské centrum pre teambuilding a rekreáciu CHATA ŽIAR, Rajecká Lesná

 

Horské centrum pre teambuilding a rekreáciu CHATA ŽIAR, Rajecká Lesná

Horské rekreačné zariadenie na lesnej samote v Rajeckej doline v Národnom parku Malá Fatra. Športoviská, paintball military aréna (4500m2), vysoké a nízke laná, geocaching, streľba z luku a kuše, detské animácie, pétanque sektor. Ubytovanie v chatách s krbmi, reštaurácia, bar, terasa.... Všetky údaje o športovisku!

Lezenie

Vysoké a nízke laná, kurz lezenia pre amatérov na blízkej skale, obtiažnosť 1 - 8 v Slnečných skalách ...

Lezecká stena HK Manín Považská Bystrica

 

Lezecká stena HK Manín Považská Bystrica

Stena sa nachádza v komplexe budov Hypernovy v centre mesta Považská Bystrica. Výška steny je približne 11 m a využiteľná lezecká plocha vyše 300 m2. Na stene sú stále cesty s pevne osadenými expreskami.... Všetky údaje o športovisku!

Lokalita: Trenčiansky kraj
Športové aktivity: Lezenie
Hodnotenia a komentáre: 5 komentárov

Horolezecká stena Aupeak Bratislava

 

Horolezecká stena Aupeak Bratislava

Lezecká veža je otvorená počas celého roka pre veľkých i malých, pre horolezcov i začiatočníkov. Letná sezóna je vyhradená pre športové lezenie, na zimu bude veža prebudovaná na drytooling (lezenie s horolezeckými čakanmi, suchý variant lezenia v ľade). Všetok potrebný materiál si môžete zapožičať priamo na veži. Bezpečnosť pri lezení zabezpečujú zaškolení lezci, ktorí vás spoľahlivo odistia a zodpovedajú všetky vaše zvedavé otázky z oblasti tohto krásneho športu. Po príchode na vežu... Všetky údaje o športovisku!

Lokalita: Bratislavský kraj
Športové aktivity: Lezenie
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

Squash centrum Pezinok

 

Squash centrum Pezinok

V priestoroch nášho Squash centra máte možnosť zahrať si: Squash, Stolný tenis, Prípadne si vyskúšať , Lezeckú stenu... Všetky údaje o športovisku!

Lezenie

Lezecká stena, ktorá u nás na Vás čaká bola navrhnutá a postavená firmou Kameny Tomáša Pilku. Celková lezecká plocha steny je 100 m2, výška 6 m, previs 9 m, najldhšie cesty 15 m plus slušné previsy na bouldrovanie. Veríme, že parametre steny, jej otváracie hodiny i zázemie sú dostatočnou pozvánkou do Pezinka. ...

Lokalita: Bratislavský kraj
Športové aktivity: Lezenie, Squash, Stolný tenis
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

<<
<
1

Vyhľadávanie

Správy zo športu

 • 26. mája 2017 07:30:00

  Na grandslamoch prehral posledných šesť singlových zápasov. Napriek tomu je Martin Kližan po Dominike Cibulkovej druhá najväčšia slovenská nádej na dobrý výsledok na Roland Garros.

 • 26. mája 2017 06:56:00

  Vo finále NBA sa tretí rok po sebe stretnú rovnakí súperi, čo si história tejto severoamerickej basketbalovej súťaže nepamätá. V tohtoročnom vyvrcholení ligy vyzvú hráčov Golden State Warriors opäť borci z Clevelandu, ktorí vo vyvrcholení Východnej konferencie vyradili Boston 4:1 na zápasy.

 • 26. mája 2017 06:40:00

  Hokejový Pittsburgh je opäť na nohách. Mužstvo je na najlepšej ceste zopakovať vlaňajšiu úspešnú misiu, ktorá vyvrcholila ziskom Stanleyho pohára. V dramatickej a najdlhšej možnej sérii o kráľa Východnej konferencie NHL si Penguins v rozhodujúcom siedmom stretnutí poradili s Ottawou Senators 3:2 po predĺžení a ovládli ju 4:3 na zápasy.

 • 25. mája 2017 23:00:00

  Futbalisti ESTAC Troyes vyhrali v prvom dueli baráže o účasť v budúcom ročníku francúzskej ligy nad FC Lorient 2:1.

 • 25. mája 2017 22:55:00

  Slovenské volejbalové reprezentantky prehrali vo svojom treťom vystúpení na kvalifikačnom turnaji o postup na MS 2018 vo Varšave s domácim Poľskom 1:3.