Pridaj športové podujatie

Máte možnost pridávať športové aktivity k lokalitám, športovým centrám a samozrejme aj k samotným športovým aktivitám.

Pridaj športové centrum

V prvom kroku vyplňte údaje o športovom centre. K športovému centru priraďte športové aktivity, ktoré dané centrum ponúka.

V druhom a v ďalších krokoch vyplníte podrobnejšie údaje k jednotlivým športovým aktivitám.

Pridaj športovú aktivitu

Vyber športové centurm a k nemu priraď športové aktivity. Podrobnejšie údaje k športovým aktivitám vložíte postupne v nasledujúcich krokoch.
Športové aktivity*

Pridaj obchod so športovými potrebami

Ak prevádzkujete obchod so športovými potrebami na internete, vložte ho do Nákupného centra.

Vyhľadávanie

Najnovšie športoviská

Správy zo športu

 • 26. mája 2017 07:30:00

  Na grandslamoch prehral posledných šesť singlových zápasov. Napriek tomu je Martin Kližan po Dominike Cibulkovej druhá najväčšia slovenská nádej na dobrý výsledok na Roland Garros.

 • 26. mája 2017 06:56:00

  Vo finále NBA sa tretí rok po sebe stretnú rovnakí súperi, čo si história tejto severoamerickej basketbalovej súťaže nepamätá. V tohtoročnom vyvrcholení ligy vyzvú hráčov Golden State Warriors opäť borci z Clevelandu, ktorí vo vyvrcholení Východnej konferencie vyradili Boston 4:1 na zápasy.

 • 26. mája 2017 06:40:00

  Hokejový Pittsburgh je opäť na nohách. Mužstvo je na najlepšej ceste zopakovať vlaňajšiu úspešnú misiu, ktorá vyvrcholila ziskom Stanleyho pohára. V dramatickej a najdlhšej možnej sérii o kráľa Východnej konferencie NHL si Penguins v rozhodujúcom siedmom stretnutí poradili s Ottawou Senators 3:2 po predĺžení a ovládli ju 4:3 na zápasy.

 • 25. mája 2017 23:00:00

  Futbalisti ESTAC Troyes vyhrali v prvom dueli baráže o účasť v budúcom ročníku francúzskej ligy nad FC Lorient 2:1.

 • 25. mája 2017 22:55:00

  Slovenské volejbalové reprezentantky prehrali vo svojom treťom vystúpení na kvalifikačnom turnaji o postup na MS 2018 vo Varšave s domácim Poľskom 1:3.