Športová streľba: Športové centrá

Športová streľba

Počet športových centier: 9

Strelnica Hodkovce okr. Košice-okolie

 

Strelnica Hodkovce pre Vás a Vašu rodinu ponúka možnosť aktívneho oddychu v nádhernom a čistom prostredí v blízkosti Košíc (cca. 14 km) v dedine Hodkovce v Slovenskom Rudohorí. Strelecký areál strelnice Hodkovce s parkoviskom je situovaný cca 1 km severozápadne od obce Hodkovce, v k.ú. obce Hodkovce Pre milovníkov ostrej streľby máme pripravenú guľovú aj brokovú strelnicu, na ktorej si môžete zastrieľať zo svojich zbraní, prípadne si môžete vybrať zo širokej ponuky našich zbraní a... Všetky údaje o športovisku!

Lokalita: Košický kraj
Športové aktivity: Športová streľba
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

Ranch Amadeus

 

Ranch Amadeus

Agroturistický Ranch... Všetky údaje o športovisku!

Športová streľba

Po dohode s majiteľom návšteva miestnej strelnice ...

ŠPORTOVO STRELECKÝ KLUB DOMANIŽA

 

Stredisko sa nachádza v prekrásnom prostredí Strážovských vrchov na okraji obce Domaniža. Areál strelnice poskytuje ideálne podmienky pre súťaže v streľbe zo samopalu, malorážky, vzduchovky i pištole. Obec Domaniža môže slúžiť ako východiskový bod na výlety do Považskej Bystrice, Manínskej tiesňavy, Súľovských skál, Rajeckej Lesnej, Rajeckých Teplíc, Rajca s termálnymi kúpaliskami.... Všetky údaje o športovisku!

Športová streľba

Strelecký areál má 5 stálych športových strelníc. Dve 50 m pre malokalibrové puškové stelnice (po 30 a 40 stavov), dve 25 m pre malokalibrocé pištole(po 34 a 12 stavov), veľkokalibrová strelnica pre streľbu do 300 m, v budove streleckého areálu sa nachádza vzduchovková strelnica pre 10 stavov. ...

Biatlonový areál Klubu Biatlonu Vyhne

 

Biatlonový areál Klubu Biatlonu Vyhne

Malokalibrová strelnica (50m) pre 20 stavov. Vzduchovková strelnica (10m) pre 25 stavov. V areáli sa nachádza aj množstvo bežeckých tratí udržiavané v lete aj v zime. V blízkosti areálu su možnosti na dalšie športové aktivity.... Všetky údaje o športovisku!

Športová streľba

Malokalibrová strelnica (50m) pre 20 stavov. Vzduchovková strelnica (10m) pre 25 stavov. ...

Lokalita: Banskobystrický kraj
Športové aktivity: Športová streľba
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

Strelnica Kameňolom Častá

 

Strelnica Kameňolom Častá

Strelnica Kameňolom – Častá vznikla v roku 1984 a jej zriaďovateľom bol Pohotovostný útvar MV, ktorý ju užíval do roku 1997. V r. 1998 prešla do vlastníctva obce a v r. 1999 prenajal pozemok a vybudoval novú strelnicu na báze komerčnosti IGOR BEHAN, terajší majiteľ. Po rozsiahlych úpravách bola v roku 2000 odovzdaná do užívania pre širokú streleckú verejnosť. Strelnica je využívaná na organizovanie streleckého výcviku ozbrojených zložiek, bezpečnostných služieb, ako aj širokého spektra... Všetky údaje o športovisku!

Športová streľba

Strelnicu Kameňolom – Častá možno rozdeliť na tri časti. Prvá z nich ponúka 12 zastrešených streleckých stavov pre streľbu z krátkych zbraní na papierové terče zo vzdialenosti 25 m. Druhá časť ponúka možnosť streľby z krátkych aj dlhých strelných zbraní zo vzdialenosti 0 až 100 m na papierové a kovové terče. Túto časť strelnice možno nazvať aj parkúrovov, ktorú možno ľubovoľne prestavovať k svojmu obrazu. Je vhodná pre pudovú streľbu, policajný parkúr a záležitosti vyplývajúce z praktickej ...

Lokalita: Bratislavský kraj
Športové aktivity: Športová streľba
Hodnotenia a komentáre: 2 komentáre

<<
<
1

Vyhľadávanie

Najnovšie športoviská

Správy zo športu

 • 26. mája 2017 07:30:00

  Na grandslamoch prehral posledných šesť singlových zápasov. Napriek tomu je Martin Kližan po Dominike Cibulkovej druhá najväčšia slovenská nádej na dobrý výsledok na Roland Garros.

 • 26. mája 2017 06:56:00

  Vo finále NBA sa tretí rok po sebe stretnú rovnakí súperi, čo si história tejto severoamerickej basketbalovej súťaže nepamätá. V tohtoročnom vyvrcholení ligy vyzvú hráčov Golden State Warriors opäť borci z Clevelandu, ktorí vo vyvrcholení Východnej konferencie vyradili Boston 4:1 na zápasy.

 • 26. mája 2017 06:40:00

  Hokejový Pittsburgh je opäť na nohách. Mužstvo je na najlepšej ceste zopakovať vlaňajšiu úspešnú misiu, ktorá vyvrcholila ziskom Stanleyho pohára. V dramatickej a najdlhšej možnej sérii o kráľa Východnej konferencie NHL si Penguins v rozhodujúcom siedmom stretnutí poradili s Ottawou Senators 3:2 po predĺžení a ovládli ju 4:3 na zápasy.

 • 25. mája 2017 23:00:00

  Futbalisti ESTAC Troyes vyhrali v prvom dueli baráže o účasť v budúcom ročníku francúzskej ligy nad FC Lorient 2:1.

 • 25. mája 2017 22:55:00

  Slovenské volejbalové reprezentantky prehrali vo svojom treťom vystúpení na kvalifikačnom turnaji o postup na MS 2018 vo Varšave s domácim Poľskom 1:3.