Volejbal a nohejbal - Banskobystrický kraj: Športové centrá

Volejbal a nohejbal

Počet športových centier: 4

Športový areál Orlík

Hodnotenie: 7/10Hodnotenie: 7/10Hodnotenie: 7/10

Športový areál Orlík

Areál Orlík sa nachádza neďaleko centra mesta Zvolen v príjemnom prostredí vodnej nádrže Zvolen-Môťova a úpätí kopca Zálužná. Areál ponúka komfortné ubytovanie v chate apartmánového tipu s možnosťou prístelky. Je to klimatizovaný apartmán s krbovým vykurovaním a dvomi 3 a 2 posteľovými izbami s možnosťou prísteľky. Chata je vybavená kúpelňou, sušičom vlasou televízorom, rádiom a kompletne vybavenou kuchyňou. V letných mesiacoch Vás radi uvítame na letnej terase s vyhliadkou na okolitú... Všetky údaje o športovisku!

Volejbal a nohejbal

Plážový volejbal dve ihriská (22 x 12 m) s vysokokvalitným pieskom s hĺbkou 25 cm ...

Lokalita: Banskobystrický kraj
Športové aktivity: Volejbal a nohejbal, Tenis, Plávanie
Hodnotenia a komentáre: 5 komentárov

Hotel Tenis Zvolen

Hodnotenie: 7/10Hodnotenie: 7/10Hodnotenie: 7/10

Hotel Tenis Zvolen

Hotel TENIS sa nachádza neďaleko centra mesta Zvolen v príjemnom prostredí tenisového areálu. Hotel ponúka komfortné ubytovanie v 16 izbách s možnosťou prístelky. Sú to 2 klimatizované apartmány, 14 dvojposteľových s prístelkami. Všetky izby sú vybavené kúpelňou, televízorom, rádiom, telefónom a pripojením na internet. Pre relax a uvoľnenie je tu sauna a bazén. V areáli hotela si môžete zahrať tenis v 3 halových dvorcoch s granulátom, na 9 antukových dvorcoch a jednom dvorci s umelou... Všetky údaje o športovisku!

Volejbal a nohejbal

Plážový volejbal ...

Lokalita: Banskobystrický kraj
Športové aktivity: Bedminton, Futbal a futsal, Plávanie, Squash, Tenis, Volejbal a nohejbal
Hodnotenia a komentáre: 4 komentáre

Rekreačný areál Predná Hora

 

Rekreačný areál Predná Hora

Pre aktívnu rekreáciu a oddych Vám náš rekreačný areál ponúka rozmanité služby, ktoré zaujmú nielen Vás, ale určite aj Vaše deti. Minigolfový areál, prenájom tenisového kurtu, ihriska na plážový volejbal, streetbalový kôš, ihrisko na minifutbal, tenisová stena, oddychový priestor s hojdačkami, ohniskom a krbovým posedením, sprostredkovanie jazdy na koňoch, zaujímavé trasy pre horské bicykle, atď. - to sú len niektoré z aktivít pre pekné počasie. Vitálny svet, masáže, krytý bazén, malé... Všetky údaje o športovisku!

Volejbal a nohejbal

Prenájom ihriska na plážový volejbal ...

Športcentrum Ekoma

Hodnotenie: 7/10Hodnotenie: 7/10Hodnotenie: 7/10

Športcentrum Ekoma

Pre športové využitie je k dispozícii fitnes vybavený náradím, ktorý je možné využívať len v letnom období stolný tenis biliardový stôl Adam č. 9 antukový tenisový dvorec, aj s nočným osvetlením volejbalové ihrisko detské ihrisko V letnom období je možné využívať bazén, ktorý je 9x4 m veľký, 1,5 m hlboký. Samozrejme pre našich najmenších aj detský bazén. V okolí areálu je možnosť cykloturistiky, turistiky, hubárčenie a oddych v krásnom prostredí. V zimnom období lyžiarsky... Všetky údaje o športovisku!

Volejbal a nohejbal

Volejbalové plážové ihrisko ...

<<
<
1
>
>>

Vyhľadávanie

Najlepšie športoviská

Najnovšie športoviská

Správy zo športu

 • 21. októbra 2018 00:29:00

  Britský pilot Formuly 1 Lewis Hamilton si dokázal v kvalifikácii pred Veľkou cenou USA vybojovať pole position a v nedeľňajších pretekoch teda odštartuje z prvého miesta.

 • 21. októbra 2018 00:00:00

  Seriál najslávnejších motoristických pretekov napíše dnes v USA ďalšiu kapitolu. Kto bude z trate odchádzať najspokojnejší? Sledujte ONLINE prenos na ŠPORT.sk!

 • 21. októbra 2018 00:00:00

  Akými farbami budú hrať milánske ulice dnes večer? Podľa papierových predpokladov by mal byť favorit jasný, ale v podobných dueloch sa papier odkladá. Hráči nechávajú na trávniku všetko a ide sa na doraz. Sledujte ONLINE prenos na ŠPORT.sk!

 • 21. októbra 2018 00:00:00

  Nadviaže Ondrej Duda hrajúci za domácich skvelú formu z posledných zápasov? Hertha je na piatom mieste, ale má rovnaký počet bodov ako druhé Lipsko. Freiburg je jedenásty. Favorit je teda jasný. Potvrdí sa to aj na ihrisku? Sledujte ONLINE prenos na ŠPORT.sk!

 • 21. októbra 2018 00:00:00

  Líder súťaže zo Zvolena proti ôsmemu tímu. Rytieri hrajú vo vynikajúcej forme, ale dnes ich čaká derby, v ktorom idú pojmy ako favorit bokom. Kto dnes uspeje? Sledujte NAŽIVO na ŠPORT.sk!