Jazdectvo - Bratislavský kraj: Športové centrá

Jazdectvo

Počet športových centier: 10

Westernové jazdenie

 

Westernové jazdenie

Ponúkame kurzy westernového jazdenia v areáli Spojenej školy v Ivanke pri Dunaji. Možnosť celoročne trénovať na skúsenom westernovom koníkovi (majster Slovenska 2012 v disciplíne Trail ). Začiatočníkom ponúkame možnosť naučiť sa ovládať koňa a postupne si trúfnuť aj na vychádzku v prírode. Pre pokročilých, aj s ambíciami vo westernovom športe, ponúkame možnosť zdokonaliť sa a priblížiť sa tak k vysnívaným športovým úspechom:) Zároveň ponúkame aj vozenie menších detí na koni. Cena za... Všetky údaje o športovisku!

Lokalita: Bratislavský kraj
Športové aktivity: Jazdectvo
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

Jazdenie

Hodnotenie: 10/10Hodnotenie: 10/10Hodnotenie: 10/10

Ponuka jazdenia na koni Kurzy pre začiatočníkov aj pre pokročilých so zameraním sa na dostihové jazdenie: • Kurz jazdenia na koni zahŕňa 10 vyučovacích hodín + 1 hodina bonus naviac • Vyučovacia hodina sa skladá z teoretickej časti (cca 15 min.) a z praktického jazdenia na koni ( cca 45 min.) pod dohľadom • Teoretická časť obsahuje výučbu základnej starostlivosti o koňa a teoretický základ jazdenia na koni. • Praktická časť obsahuje základy jazdenia (krok, klus, cval), základy jazdenia a... Všetky údaje o športovisku!

Jazdectvo

Ponuka jazdenia na koni Kurzy pre začiatočníkov aj pre pokročilých so zameraním sa na dostihové jazdenie: • Kurz jazdenia na koni zahŕňa 10 vyučovacích hodín + 1 hodina bonus naviac • Vyučovacia hodina sa skladá z teoretickej časti (cca 15 min.) a z praktického jazdenia na koni ( cca 45 min.) pod dohľadom • Teoretická časť obsahuje výučbu základnej starostlivosti o koňa a teoretický základ jazdenia na koni. • Praktická časť obsahuje základy jazdenia (krok, klus, cval), základy jazdenia a ...

Lokalita: Bratislavský kraj
Športové aktivity: Jazdectvo
Hodnotenia a komentáre: 3 komentáre

JK Spirit

Hodnotenie: 6/10Hodnotenie: 6/10

JK Spirit - ustajnenie , jazda na koni Ponúkame ustajnenie vo velkých priestranných boxoch vybavených pevným hrantom , automatickou napájačkou a stojanom na soľ.V cene je zahrnuté výpúštanie koní do výbehu , kŕmenie 2x po dohode 3x denne.K dispozícii je klubovňa šatňa sedlovňa kuchyňa sprcha a wc. Ponúkame možnosť krásnych vychádzok ku ramenu Dunaja a do okolitých lesov.Dostupnosť MHD , 20 min. od centra mesta.... Všetky údaje o športovisku!

Lokalita: Bratislavský kraj
Športové aktivity: Jazdectvo
Hodnotenia a komentáre: 2 komentáre

Ranč 4C

Hodnotenie: 6/10Hodnotenie: 6/10

Ranč 4C

Sme jazdecký klub, ktorý sa venuje westernovému a turistickému jazdeniu. Na našom ranči sa stretávajú rôzne generácie, ktoré spája spoločné - láska ku koňom, pretože u nás všetkých učíme jazdiť a pracovať s koňmi na báze prirodzeného partnerstva. V stajniach s výbehmi nájdete 28 koní. Pobehuje sa tu aj niekoľko psov, mačiek, holubov, anduliek, zajacov, sliepok, kačíc, husí... Na ranči usporadúvame rôzne akcie, na ktorých naše deti predvádzajú čo sa zatiaľ naučili, ako aj rôzne scénky, ktoré... Všetky údaje o športovisku!

Lokalita: Bratislavský kraj
Športové aktivity: Jazdectvo
Hodnotenia a komentáre: 4 komentáre

Jazdecký klub ESPRI Malá Paka

Hodnotenie: 10/10Hodnotenie: 10/10Hodnotenie: 10/10

Jazdecký klub ESPRI Malá Paka

Jazdecký klub ESPRI Malá Paka sa zameriava na parkúrové a rekreačné jazdenie. Areál sa nachádza v peknom prostredí a spolu s rodinnou atmosférou vytvára dobré podmienky pre aktívny oddych. Kladieme dôraz na kvalitu poskytovaných služieb a individuálny prístup. Ponúkame široké spektrum služieb jazdeckej školy - kurzy pre začiatočníkov, pokročilých, deti a dospelých, vychádzky na koňoch. Majiteľom koní ponúkame ustajnenie, výcvik koní i jazdcov, poradenstvo v oblasti chovu, kúpy a predaja koní.... Všetky údaje o športovisku!

Lokalita: Bratislavský kraj
Športové aktivity: Jazdectvo
Hodnotenia a komentáre: 1 komentár

<<
<
1

Vyhľadávanie

Najlepšie športoviská

Najnovšie športoviská

Správy zo športu