Korčuľovanie - Bratislavský kraj: Športové centrá

Korčuľovanie

Počet športových centier: 4

areál DIVOKÁ VODA

 

Areál DIVOKÁ VODA ponúka možnosť raftingu pre verejnosť, športovcov, tréningové možnosti pre výkonnostných vodných slalomárov a organizovania športových a iných zábavných podujatí. Z ostatných vodných športov ponúkame jazdu na vodných skútroch, motorovom člne, školu kajaku. Vedľajší areál ponúka možnosti pre realizácie teambuildingu, barbeque party, či festivalov s kapacitou až do 4000 osôb. Súčasťou areálu je hotel DIVOKÁ VODA... Všetky údaje o športovisku!

Korčuľovanie

V blízkosti areálu Doviká Voda je trasa, ktorá je určená pre cyklistov a korčuliarov. Hotel prenajíma pre svojich hostí korčule ...

Plážový volejbal Čajočka, Bratislava - Čunovo

Hodnotenie: 8/10Hodnotenie: 8/10Hodnotenie: 8/10

Plážový volejbal Čajočka, Bratislava - Čunovo

Prístavisko Modrá Čajka, v nádhernom prostredí na Dunaji mimo zhonu hlavného mesta, je ideálnym miestom na príjemný relax aj aktívne strávenie Vášho voľného času. Ponúkame: - plážový volejbal - vyhliadkové plavby po Dunaji - prepravu cyklistov Čunovo - Hamuliakovo - reštauračné služby - ubytovanie - športový prístav - rafting - organizáciu súkromných alebo firemných akcií... Všetky údaje o športovisku!

Lokalita: Bratislavský kraj
Športové aktivity: Cyklistika, Korčuľovanie, Vodné športy, Volejbal a nohejbal
Hodnotenia a komentáre: 1 komentár

Zimný štadión Dúbravka Bratislava

Hodnotenie: 10/10Hodnotenie: 10/10Hodnotenie: 10/10

Zimný štadión Dúbravka Bratislava

Zimný štadión Dúbravka na Harmincovej ul. ponúka prenájom ľadovej plochy a korčuľovanie verejnosti. Služby: občerstvenie - bufet pri ľadovej ploche v objekte - reštaurácia brúsenie korčúľ: 60,- Sk ... Všetky údaje o športovisku!

Lokalita: Bratislavský kraj
Športové aktivity: Hokej a hokejbal, Korčuľovanie
Hodnotenia a komentáre: 2 komentáre

Zimný štadión Obdreja Nepelu Bratislava

 

Zimný štadión Obdreja Nepelu Bratislava

Zimný štadión, nesúci meno legendárneho slovenského krasokorčuliara Ondreja Nepelu, poskytuje dve ľadové plochy. Na hlavnej ľadovej ploche je hľadisko s kapacitou takmer 8000 sedadiel. Uskutočňujú sa tu stretnutia hokejovej extraligy a vrcholné mládežnícke podujatia. Druhá ľadová plocha je v zimných mesiacoch k dispozícii na korčuľovanie verejnosti. Možnosti prenájmu ľadovej plochy: športové podujatia, tréningový proces, kurzy pre hokej a krasokorčuĺovanie, kultúrno-spoločenské... Všetky údaje o športovisku!

Lokalita: Bratislavský kraj
Športové aktivity: Hokej a hokejbal, Korčuľovanie
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

<<
<
1
>
>>

Vyhľadávanie

Správy zo športu