Lukostreľba - Bratislavský kraj: Športové centrá

Lukostreľba

Počet športových centier: 3

Bratislavapaintball.sk

Hodnotenie: 10/10Hodnotenie: 10/10Hodnotenie: 10/10

Najvacsie Military paintball a speedball ihrisko v Bratislave. Viac ako 6000m2 paintballovoje hernej plochy. K dispozicii je Vam aj lukostrelba a strelba zo vzduchovych zbrani. Areal je lahko pristupny aj mestskou MHD ako aj autom. Parkovanie je priamo pri ihrisku, ktory je strazeny sukromnou bezpecnostnou sluzbou. Areal je pristupny celorocne - O/24h. Po dohode vieme zabezpecit aj catering a dalsie sluzby tak aby ste si uzili skvely teambuilding. V sucasnost mame komplet vystroj pre 14... Všetky údaje o športovisku!

Lukostreľba

K dispozicii je lukostrelba, luky, sipy, tercovnice a skuseny personal. ...

Lokalita: Bratislavský kraj
Športové aktivity: Lukostreľba, Paintball a lasertag, Paintball a lasertag
Hodnotenia a komentáre: 2 komentáre

LUKOSTRELECKÝ KLUB ELÁN

 

LUKOSTRELECKÝ KLUB ELÁN

Sme klub modernej lukostreľby ELÁN, sme otvorení aj pre verejnosť. Lukostrelnica je pri hoteli Kamila na Čiernej Vode, 6 km od Bratislavy. K dispozícii sú luky aj pre ľavákov, športové luky, historické luky, kuša, terče, šípy, chrániče a na objednávku aj streľba na makety zvierat v životnej veľkosti. Pre členov sa organizujú pravidelné tréningy 3x do týždňa v peknej prírode v susedstve s golfovým areálom. Lukostreľba je šport pre každého v každom veku.viac na www.strielanie.sk V Zime sú... Všetky údaje o športovisku!

Lukostreľba

Moderná aj historická lukostreľba a kuša pre pravidelných členov aj pre verejnosť, usporiadanie firemných akcií.viac na www ...

Lokalita: Bratislavský kraj
Športové aktivity: Lukostreľba
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

Športové a rekreačné centrum Galbov mlyn Viničné

 

Športové a rekreačné centrum Galbov mlyn Viničné

Hotel Galbov mlyn je zástavkou na Malokarpatskej vinnej ceste situovaný v krásnom prostredí vo Viničnom pri Pezinku – ideálne miesto pre náročných turistov, manažérov, vhodné na usporiadanie obchodných rokovaní a priateľských stretnutí. Atraktívne možnosti na šport, rekreáciu a oddych vytvárajú z nášho zariadenia ideálne miesto na trávenie voľného času. Ponúkame plnohodnotné športové vyžitie na našich tenisových kurtoch. Na regeneráciu slúžia bazén, sauna, perličkový kúpeľ a masáže. Zaujímavým... Všetky údaje o športovisku!

Lokalita: Bratislavský kraj
Športové aktivity: Jazdectvo, Lukostreľba, Stolný tenis, Tenis
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

<<
<
1
>
>>

Vyhľadávanie

Najnovšie športoviská

Správy zo športu