Plávanie - Bratislavský kraj: Športové centrá

Plávanie

Počet športových centier: 15

areál DIVOKÁ VODA

 

Areál DIVOKÁ VODA ponúka možnosť raftingu pre verejnosť, športovcov, tréningové možnosti pre výkonnostných vodných slalomárov a organizovania športových a iných zábavných podujatí. Z ostatných vodných športov ponúkame jazdu na vodných skútroch, motorovom člne, školu kajaku. Vedľajší areál ponúka možnosti pre realizácie teambuildingu, barbeque party, či festivalov s kapacitou až do 4000 osôb. Súčasťou areálu je hotel DIVOKÁ VODA... Všetky údaje o športovisku!

Plávanie

Počas raftingových programov je možné využiť vratný kanál na súťažné a zábavné plavecké aktivity. Vratný kanál má dĺžku 255 m s tichou vodou. ...

TP Hotel Družba Senec

 

TP Hotel Družba Senec

TP Hotel DRUŽBA bol postavený v r. 1998 a nachádza sa v Senci, 25 km od Bratislavy. Dominantou tohto mesta sú Slnečné jazerá - krásne vodné plochy s peknou okolitou prírodou, v areáli ktorých sa nachádza aj náš hotel. TP Hotel DRUŽBA je v bezprostrednej blízkosti Slnečných jazier, na ich južnej strane. Viac ako polovica ubytovacej kapacity má výhľad na vodnú hladinu. Poloha a úroveň zariadenia predurčuje hotel poskytovať služby všetkým tým, ktorí túžia po kvalitných službách, dobrej... Všetky údaje o športovisku!

Plávanie

Bazén ...

Lokalita: Bratislavský kraj
Športové aktivity: Plávanie, Tenis
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

Kúpalisko Krasňany Bratislava

Hodnotenie: 9/10Hodnotenie: 9/10Hodnotenie: 9/10

Veľký bazén Dĺžka: 33 m Šírka: 18 m Min. hĺbka: 120 cm Max. hĺbka: 210 cm Detský bazén Dĺžka: 16 m Šírka: 7 m Min. hĺbka: 60 cm Max. hĺbka: 85 cm ... Všetky údaje o športovisku!

Lokalita: Bratislavský kraj
Športové aktivity: Plávanie
Hodnotenia a komentáre: 2 komentáre

Kúpalisko Rača Bratislava

 

Veľký bazén Dĺžka: 50 m Šírka: 20 m Min. hĺbka: 150 cm Max. hĺbka: 240 cm ... Všetky údaje o športovisku!

Lokalita: Bratislavský kraj
Športové aktivity: Plávanie
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

Kúpalisko Rosnička Bratislava

 

Letné kúpalisko Veľký bazén Dĺžka: 50 m Šírka: 25 m Min. hĺbka: 120 cm Max. hĺbka: 250 cm Stredný bazén Dĺžka: 50 m Šírka: 25 m Min. hĺbka: 100 cm Max. hĺbka: 100 cm Detský kruhový bazén Max. hĺbka: 40 cm Kruhový bazén s priemerom 8 m. ... Všetky údaje o športovisku!

Lokalita: Bratislavský kraj
Športové aktivity: Plávanie, Volejbal a nohejbal
Hodnotenia a komentáre: 1 komentár

<<
<
1

Vyhľadávanie

Najnovšie športoviská

Správy zo športu