Stolný tenis - Bratislavský kraj: Športové centrá

Stolný tenis

Počet športových centier: 9

Štúdio RELAX

 

Obľúbené fit a wellness centrum v centre Petržalky, ktoré ponúka pestrú škálu cvičení s úžasnými a kvalifikovanými inštruktormi (zumba night, body forming, pilates, p-class, ping-pong, ale aj skvelé masáže, privátnu saunu a solárium. Samozrejmosťou je predaj výživových doplnkov, solárnej kozmetiky a fit bar.... Všetky údaje o športovisku!

Stolný tenis

Ping-pong si u nás môžete zahrať vo veľkej samostatnej sále s odpruženou podlahou. Požičiavame aj rakety a loptičky. ...

Lokalita: Bratislavský kraj
Športové aktivity: Aerobik, Stolný tenis
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

areál DIVOKÁ VODA

 

Areál DIVOKÁ VODA ponúka možnosť raftingu pre verejnosť, športovcov, tréningové možnosti pre výkonnostných vodných slalomárov a organizovania športových a iných zábavných podujatí. Z ostatných vodných športov ponúkame jazdu na vodných skútroch, motorovom člne, školu kajaku. Vedľajší areál ponúka možnosti pre realizácie teambuildingu, barbeque party, či festivalov s kapacitou až do 4000 osôb. Súčasťou areálu je hotel DIVOKÁ VODA... Všetky údaje o športovisku!

Stolný tenis

Hotel Divoká Voda ponúka pre svojich hostí stolný tenis zdarma. ...

Beach volley club Vysoká pri Morave

 

Beach volley club Vysoká pri Morave

V auguste 2005 sa stretla partia nadšencov a milovníkov plážového volejbalu so svojimi rodinami vo Vysokej pri Morave. Pripravili si ihrisko ( rozhádzali dve obrovské kopy piesku na budúcom ihrisku ), vyznačili čiary, natiahli sieť, pokrstili novučičké ihrisko šampanským ... a mohla sa začať písať história.V ten deň hrali všetci prítomní - deti, mládež, ich rodičia aj starí rodičia...A všetci sa dobre bavili! Tí, ktorí práve nehrali svoje zápasy na pieskovom ihrisku si našli si inú príjemnú... Všetky údaje o športovisku!

Lokalita: Bratislavský kraj
Športové aktivity: Bedminton, Stolný tenis, Tenis, Volejbal a nohejbal
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

Prírodné kúpalisko Kuchajda Bratislava

Hodnotenie: 6/10Hodnotenie: 6/10

V areáli okrem kúpania a vodných športov (člnkovanie, vodné bicykle) je možnosť si zabehať, zahrať si malý futbal, basketbal, plážový volejbal a malé deti si môžu vyskúšať svoje športové majstrovstvo na rôznych preliezačkách. K dispozícii: sprcha, šatňa, bufet, reštaurácia, tenisové kurty, ihrisko na plážový volejbal, detské ihrisko, parkovisko.... Všetky údaje o športovisku!

Stolný tenis

Stolný tenis v prírode ...

Športové a rekreačné centrum Galbov mlyn Viničné

 

Športové a rekreačné centrum Galbov mlyn Viničné

Hotel Galbov mlyn je zástavkou na Malokarpatskej vinnej ceste situovaný v krásnom prostredí vo Viničnom pri Pezinku – ideálne miesto pre náročných turistov, manažérov, vhodné na usporiadanie obchodných rokovaní a priateľských stretnutí. Atraktívne možnosti na šport, rekreáciu a oddych vytvárajú z nášho zariadenia ideálne miesto na trávenie voľného času. Ponúkame plnohodnotné športové vyžitie na našich tenisových kurtoch. Na regeneráciu slúžia bazén, sauna, perličkový kúpeľ a masáže. Zaujímavým... Všetky údaje o športovisku!

Lokalita: Bratislavský kraj
Športové aktivity: Jazdectvo, Lukostreľba, Stolný tenis, Tenis
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

<<
<
1

Vyhľadávanie

Správy zo športu