Tanec - Bratislavský kraj: Športové centrá

Tanec

Počet športových centier: 7

Pegas Fitness & Coffee

 

Pegas Fitness & Coffee

Nový štýlový fitness projekt v Bratislave, mestskej časti Petržalka. • Fitness zóna pre dámy aj pánov • Kardio zóna • 120m2 sál • Solárium • Doplnky výživy • Individuálne osobné tréningy ... Všetky údaje o športovisku!

Lokalita: Bratislavský kraj
Športové aktivity: Aerobik, Aerobik, Fitness a posilňovňa, Tanec
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

Dril - Štúdio pohybu

 

Dril - Štúdio pohybu

Sme kvalitné, moderne vybavené štúdio pohybu, vytvorené pre náročných klientov. Spĺňame vysoké nároky zákazníkov na technické vybavenie, kvalitné služby a interiérové riešenie. V Drile sme pre Vás pripravili podmienky, v ktorých sa môžete nerušene a v príjemnom prostredí venovať športu a relaxácii. Čo ponúkame: -Fitness -Fyzioterapia -Pilates -Thajský box -Masáže Je možnosť vykonávanie individuálnych aktivít – ako ostatné bojové športy, napr. zápasenie, judo, rôzne skupinové cvičenia,... Všetky údaje o športovisku!

Lokalita: Bratislavský kraj
Športové aktivity: Aerobik, Fitness a posilňovňa, Tanec, Zápasenie a bojové športy
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

BEDMINTON,Športová hala UAT

Hodnotenie: 2/10

Klimatizovaná športová hala s povrchom taraflex pri Súkromnej strednej priemyselnej škole animovanej tvorby v Petržalke. Farebne rozlíšené tenisové, basketbalové, volejbalové ihrisko a štyri bedmintonové ihriská. V ponuke je aj požičiavanie bedmintonových rakiet. Aktivity a služby basketbal, volejbal, tenis, bedminton, gymnastika, hádzaná, nohejbal, aerobik, paintball, prenájom športového náradia, sprchy, šatne, občerstvenie Prevádzková doba PO-PIA: 14:00 - 22:00 SO-NE: 8:00 - 22:00... Všetky údaje o športovisku!

Tanečný klub Granada

 

Tanečný klub Granada

Tanečný klub vás pozýva na kurzy Argentínskeho tanga, Flamenca, Gipsy dance, Salsy, Jazz-step a Taj-či. Pre deti organizujeme pohybovú prípravu a máme pre nich pripravený detský kútik počas všetkých lekcií. ... Všetky údaje o športovisku!

Tanec

Tanečný klub vás pozýva na kurzy Argentínskeho tanga, Flamenca, Gipsy dance, Salsy, Jazz-step a Taj-či. Pre deti organizujeme pohybovú prípravu a máme pre nich pripravený detský kútik počas všetkých lekcií. ...

Lokalita: Bratislavský kraj
Športové aktivity: Tanec
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

H-FIT - športovo-relaxačné centrum, o.z.

Hodnotenie: 9/10Hodnotenie: 9/10Hodnotenie: 9/10

H-FIT - športovo-relaxačné centrum, o.z.

H - FIT - športovo-relaxačné centrum, o.z. /www.h-fit.sk/ Gercenova 8/F, Bratislava Petržalka-Dvory je prvé fitness centrum pre deti, mládež a ženy. Príjemné a tiché prostredie rodinného typu pre bežnú populáciu na relax a odpočinok. H-FIT nie je klasickým fitness centrom pre silovú kulturistiku. Naším cieľom nie je z vás urobiť kulturistov s veľkými svalmi, ale pomôcť ľuďom s ich zdravotnými problémami, ako sú bolesti chrbta, nadváha (ukázať vám, ako sa zbaviť nadbytočným kíl a nepotrebného... Všetky údaje o športovisku!

Tanec

ŠTUDIO PRE DETI a ich cvičenie v H - FIT Bratislava V školskom roku 2009/2010 ŠTÚDIO AEROBICU, TANCA a GYMNASTIKY pre Vás p r i p r a v i l o : 1) ŠPORTOVÉ ŠTÚDIO ( 4 - 5 r. a 5 - 7 r.) 2) AEROBIC pre deti ( 7 - 10 r.) 3) DETI FITNESS a AEROBIC (od 11 - 18 r.) 4) MODERNÁ GYMNASTIKA a baletná príprava (dievčatá od 4-6r.) ŠPORTOVÉ Š T Ú D I O (deti 4 – 5r.) Cena: 10 € /301 Sk (pri platbe na 5 mesiacov), 12 € /361 Sk (pri platbe na 1 mesiac), 1 vstup 4 € Pozn.: Suma je ...

<<
<
1

Vyhľadávanie

Najnovšie športoviská

Správy zo športu