Tenis - Bratislavský kraj: Športové centrá

Tenis

Počet športových centier: 25

Buddysport

 

Sportovy portal ponukajuci sportove aktivity pod jednou strechou. Hladate spoluhraca, hladate vhodne sportovisko? Sme tu pre vas! Zbudnite na obvolavanie sportovisk a nutnost klubovej karty, cez nas to mate pohodlne a jednoduche, staci sa zaregistrovat nakupit kredity a sportujete!... Všetky údaje o športovisku!

Lokalita: Bratislavský kraj
Športové aktivity: Hokej a hokejbal, Squash, Tenis, Basketbal a streetbal, Bedminton, Futbal a futsal
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

Tenis Club 26 Bratislava Vrakuna

Hodnotenie: 10/10Hodnotenie: 10/10Hodnotenie: 10/10

Tenis Club 26 Bratislava Vrakuna

Tenisove kurty v Bratislavskej casti Vrakuna...V lete 4 antukove dvorce s umelym osvetlenim...V zime nafukovacia trojhala...Treneri...Vypletanie rakiet...Tenisova predajna Babolat...Satne...Bufet...Terasa...Gril...Detsky kutik...Parkovisko...... Všetky údaje o športovisku!

Tenis

Tenisovy areal s dlhou tradiciou/pred tym kurty Hydrostav/...Hravaju tu domace ligove zapasy TK Spoje a TK TXT Bratislava...4 antukove dvorce s umelym osvetlenim...V zime nafukovacia stvorhala... ...

Lokalita: Bratislavský kraj
Športové aktivity: Tenis
Hodnotenia a komentáre: 1 komentár

BEDMINTON,Športová hala UAT

Hodnotenie: 2/10

Klimatizovaná športová hala s povrchom taraflex pri Súkromnej strednej priemyselnej škole animovanej tvorby v Petržalke. Farebne rozlíšené tenisové, basketbalové, volejbalové ihrisko a štyri bedmintonové ihriská. V ponuke je aj požičiavanie bedmintonových rakiet. Aktivity a služby basketbal, volejbal, tenis, bedminton, gymnastika, hádzaná, nohejbal, aerobik, paintball, prenájom športového náradia, sprchy, šatne, občerstvenie Prevádzková doba PO-PIA: 14:00 - 22:00 SO-NE: 8:00 - 22:00... Všetky údaje o športovisku!

TP Hotel Družba Senec

 

TP Hotel Družba Senec

TP Hotel DRUŽBA bol postavený v r. 1998 a nachádza sa v Senci, 25 km od Bratislavy. Dominantou tohto mesta sú Slnečné jazerá - krásne vodné plochy s peknou okolitou prírodou, v areáli ktorých sa nachádza aj náš hotel. TP Hotel DRUŽBA je v bezprostrednej blízkosti Slnečných jazier, na ich južnej strane. Viac ako polovica ubytovacej kapacity má výhľad na vodnú hladinu. Poloha a úroveň zariadenia predurčuje hotel poskytovať služby všetkým tým, ktorí túžia po kvalitných službách, dobrej... Všetky údaje o športovisku!

Tenis

Tenisová hala ...

Lokalita: Bratislavský kraj
Športové aktivity: Plávanie, Tenis
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

Telocvične ZŠ Malokarpatské námestie Bratislava

 

Pre všetkých športu chtivých a aktívnych spoluobčanov sú k dispozícii dve telocvične ZŠ na Malokarpatskom nám. Malá telocvičňa, s možnosťou upevnenia siete, je určená na volejbal, bedminton, nohejbal, či aerobic. Vo veľkej telocvični je možné hrať futbal, tenis, basketbal. Telocvične je možné si prenajať v pracovné dni od 14:00 do 20:00 v neobsadených termínoch (viď rozpis). Záujemcovia o prenájom podpíšu zmluvu na riaditeľstve ZŠ a následne uhradia nájomné na mesiac dopredu na MÚ Lamač (Ing.... Všetky údaje o športovisku!

Lokalita: Bratislavský kraj
Športové aktivity: Aerobik, Basketbal a streetbal, Bedminton, Tenis, Volejbal a nohejbal
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

<<
<
1

Vyhľadávanie

Najnovšie športoviská

Správy zo športu