Cyklistika: Športové centrá

Cyklistika

Počet športových centier: 15

FOOTGOLF CAMP BOJNICE

 

Popis pošleme po vytvorení ikony Footgolf chýba v športových aktivitách V prevádzke zatiaľ 7 jamkové ihrisko v skúšobnej prevádzke dokončené bude a riadna prevádzka spustená v auguste 2015 pre 18 jamiek a 8 jamkovú footgolfovú strelnicu... Všetky údaje o športovisku!

Cyklistika

Z areálu vedie niekoľko cyklotrás do Bojníc a okolia ...

Bike Trening Centrum, s.r.o

 

Prvé centrum pre deti aj dospelých zaoberajúce sa poradenstvom a výukou cyklistiky vo všetkých odvetviach a na všetkých úrovniach. ... Všetky údaje o športovisku!

Cyklistika

Cyklistika je krásny no náročný a často nebezpečný šport. V kondičnej príprave sa preto musí venovať nemalá pozornosť posilňovaniu hlbokého svalstva, ktoré sa okrem iného podieľa aj na stabilizácii kĺbov. Takouto stimuláciou sa zvyšuje prevencia voči zraneniam. V kondičnej príprave kladieme dôraz na rozvoj všetkých kondičných a motorických schopností tak, aby sme dosiahli požadovaný výkon a zároveň rešpektovali všetky zákonitosti zdravého vývinu našich zverencov. Radi vám pomôžeme s ...

Lokalita: Bratislavský kraj
Športové aktivity: Cyklistika
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

Masážny salón SHA

Hodnotenie: 4/10Hodnotenie: 4/10

Masážny salón SHA

reflexné terapie tváre mákké techniky napravovania chrbtice, reflexné masáže dlaní, chodidiel, klasické, športové masáže, reiki, etikoterapia, akupresúra..... Všetky údaje o športovisku!

Lokalita: Trenčiansky kraj
Športové aktivity: Cyklistika, Fitness a posilňovňa
Hodnotenia a komentáre: 1 komentár

Ranch Amadeus

 

Ranch Amadeus

Agroturistický Ranch... Všetky údaje o športovisku!

Cyklistika

Cyklistika v Malej a Veľkej Fatre. Možnosť prepravy bicyklov a osôb do vybranej lokality ...

Pieniny sport centrum

Hodnotenie: 6/10Hodnotenie: 6/10

Požičovňa lodí na rieke Dunajec - Pieniny, rafting s inštruktorom, požičovňa vodáckych potrieb a horských bicyklov, ubytovanie v Pieninách, skupinové športové akcie, turistika v Pieninskom národnom parku. Pikniky v prírode.... Všetky údaje o športovisku!

Cyklistika

Požičovňa horských bicyklov a cyklo doplnkov. ...

Lokalita: Prešovský kraj
Športové aktivity: Cyklistika, Paintball a lasertag, Tenis, Vodné športy
Hodnotenia a komentáre: 1 komentár

<<
<
1

Vyhľadávanie

Najnovšie športoviská

Správy zo športu

 • 19. októbra 2018 00:00:00

  Dva bezduché domáce výkony päť prehier za sebou, fiasko s Chrisom Stewartom a skóre 6:20. To bolo obdobie Slovana Bratislava na začiatku októbra. Fanúšikovia znova hovorili, že s týmto tímom nemá slovenský klub v KHL šancu a skeptickí boli aj novinári.

 • 19. októbra 2018 00:00:00

  Aj dnes vám prinášame prehľad toho najzaujímavejšieho, čo budeme počas dňa na ŠPORT.sk sledovať ONLINE. Po reprezentačnej pauze sa roztáča opäť ligový kolotoč, do ktorého zasiahne aj Stanislav Lobotka so svojou Celtou. Nezabúdajte ani na zaujímavé hokejové zápasy či basketbalovú NBA.

 • 19. októbra 2018 00:00:00

  Minuloročný rekordný prestup Neymara z FC Barcelona do Paríža Saint-Germain vyvolal vo futbalovom svete poriadny rozruch. Suma 222 miliónov sa zdala privysoká nielen fanúšikom, ale i viacerým futbalovým odborníkom. A podľa španielskeho denníka Mundo Deportivo by sa mohol takýto prestup zopakovať. Len opačným smerom.

 • 19. októbra 2018 00:00:00

  Trenčín sa na súboj s úradujúcim majstrom naladil vysokou výhrou nad slovenskou dvadsiatkou. Minuloročné finále bude mať určite správny náboj, preto sledujte duel NAŽIVO na Šport.sk!

 • 19. októbra 2018 00:00:00

  Budúcoročný európsky šampionát do 21 rokov, ktorý sa uskutoční v Taliansku a v San Maríne, bude bez slovenskej účasti. Zverenci trénera Adriána Guľu sa totiž v utorok nedokázali prebojovať do baráže.