Aerobik - Košický kraj: Športové centrá

Aerobik

Počet športových centier: 6

7 DAYS GYM

Hodnotenie: 10/10Hodnotenie: 10/10Hodnotenie: 10/10

7 DAYS GYM

Fitness Centrum v Košiciach! V tomto centre máte možnosť si prísť nie len zaposilňovať, ale aj zapojiť sa do kolektívnych aeróbnych športov pod vedením skúsenej medzinárodnej trénerky a prezentérky KATIE DE CHIMP. Ponúkame Vám lekcie: Port de Bras, Dance Aerobic, Bokwa, LadyWork a Kruhový tréning.... Všetky údaje o športovisku!

Aerobik

PORT DE BRAS- je špeciálny cvičebný program, ktorý v sebe spája prvky klasického a moderného tanca, posturálneho tréningu, strečingu, pilatesu a power jogy. Vďaka všetkým týmto štýlom je cvičenie ladné a úžasne ženské. Plynulé sekvencie pohybov naťahujú skrátené svaly, uvoľňujú a mobilizujú chrbticu a kĺby, posilujú ochablé svalstvo, zlepšujú držanie celého tela, zdokonalujú pohybové stereotypy a zlepšujú koordináciu a ladnosť pohybu. Na toto cvičnie nie je potrebné mať tanečné základy, je ...

Lokalita: Košický kraj
Športové aktivity: Aerobik, Fitness a posilňovňa, Tanec
Hodnotenia a komentáre: 1 komentár

FORMA CLUB

Hodnotenie: 8/10Hodnotenie: 8/10Hodnotenie: 8/10

Moderné športovo-relaxačné centrum v centre Košíc poskytujúce služby na najvyššej úrovni. Team kvalifikovaného personálu poskytne odborné poradenstvo v každej z poskytovaných služieb - 14 špičkových kardio strojov STAR TRAC - Posilňovacie stroje STAR TRAC a revolučné zariadenia HUMAN SPORT - Skupinové cvičenia (120 m2) - 16 spinningových bicyklov - 2x squashový kurt - 1x Bedmintonový kurt - 5x Sauna (parná, bylinková, soľná, infa, fínska) - schladzovací bazén - ľadové vedro ... Všetky údaje o športovisku!

Aerobik

-spinning, boot camp, zumba, Port de Bras, Latino Dance, MTV Dance ...

Lokalita: Košický kraj
Športové aktivity: Aerobik, Bedminton, Fitness a posilňovňa, Squash
Hodnotenia a komentáre: 2 komentáre

Budo&fitness Gym

Hodnotenie: 8/10Hodnotenie: 8/10Hodnotenie: 8/10

Novozriadené fitness centrum,ktoré ponúka širokú škálu,posilňovacích strojov a zariadení.Taktiež sa v ňpm nachádzajú sprchové a ležadlové soláriá.Celý priestor je klimatizovaný a dobre ozvučený.Fitness centrum Vám ponúka odbornú pomoc fitness inštruktorky,a taktiež príjemné posedenie v bare fitnesscentra..... Všetky údaje o športovisku!

Lokalita: Košický kraj
Športové aktivity: Aerobik, Fitness a posilňovňa, Zápasenie a bojové športy
Hodnotenia a komentáre: 1 komentár

InPulse Fitness Košice

 

InPulse Fitness sa stalo exkluzívnym partnerom spoločnosti Nike, celosvetového lídra v oblasti športového oblečenia, pre projekt Nike Fitness Club (NFC). Projekt NFC je zameraný na moderné źeny a dievčatá, ktoré chcú svoj voľný čas tráviť v príjemnom prostredí najexkluzívnejších športových klubov, s najlepšími inštruktormi aerobiku a kondičnými trénermi, s ktorými Nike Fitness Club spolupracuje.... Všetky údaje o športovisku!

Aerobik

V Aerobic centre sme pre Vás pripravili rôzne druhy aeróbnych cvičení v troch stupňoch obtiažnosti tak, aby ste si mohli vychutnať dobrý pocit z veľkej dávky endorfínov, ale aj relax z odstránenia Vášho denného stresu. ...

Lokalita: Košický kraj
Športové aktivity: Aerobik, Fitness a posilňovňa, Zápasenie a bojové športy
Hodnotenia a komentáre: 1 komentár

Športové centrum Cassosport Košice

Hodnotenie: 2/10

Športový klub Cassosport Košice, združenie občanov vznikol 19. marca 1991 pod názvom Basketbalový klub Technická univerzita Košice. Poslaním klubu v rokoch 1991 až 2004 bolo pokračovať v tradícií a rozvoji basketbalového oddielu vysokoškolákov reprezentujúcich Technickú univerzitu v Košiciach, ktorý od roku 1952 do roku 1991 pôsobil v rámci telovýchovnej jednoty Slávia VŠT Košice. 11.júna 2004 na Valnom zhromaždení členov klubu došlo okrem zmeny názvu klubu na Športový klub Cassosport Košice... Všetky údaje o športovisku!

Aerobik

Ponúkame Vám rôzne formy aerobicu ako napríklad mix aerobic, dance aerobic, kondičný aerobic, Hi-Low aerobic, Step aerobic, Body forming a iné. Okrem toho Vám prinášame, v súčasnoti veľmi populárny, Yoseikan cardio training. Ide o kondičné cvičenie (podobné Taebo), cvičenie prebieha za hudobného doprovodu. Je vhodný pre všetkých. Intenzitu cvičenia si riadi cvičenec. Je vhodný na zvýšenie kondície, zlepšenia koordinácie pohybu a dobrý na formovanie postavy a posilnenie svalstva. ...

<<
<
1

Vyhľadávanie

Najlepšie športoviská

Najnovšie športoviská

Správy zo športu