Basketbal a streetbal - Košický kraj: Športové centrá

Basketbal a streetbal

Počet športových centier: 4

Mestská plaváreň Rumanova Košice

Hodnotenie: 8/10Hodnotenie: 8/10Hodnotenie: 8/10

Mestská plaváreň Rumanova Košice

Počas letnej sezóny je zabezpečená hygienicky bezproblémová prevádzka detského bazénu s bezchlórovým systémom úpravy bazénovej vody biodezinfekčným systémom SALT WATER POOL SYSTÉM od austrálskej firmy Monarch Industries. Jemná slaná voda nedráždi pokožku, ani oči, čo ocenia najmä naše ratolesti. V plaveckom bazéne je zabezpečovaná hygienicky nezávadná prevádzka technologickým zariadením na úpravu a ohrev bazénovej vody. K dispozícií návštevníkom sú i kvalitne upravované a udržiavané... Všetky údaje o športovisku!

Basketbal a streetbal

Basketbal na jednom asfaltovom ihrisku ...

Lokalita: Košický kraj
Športové aktivity: Basketbal a streetbal, Futbal a futsal, Plávanie, Tenis, Volejbal a nohejbal
Hodnotenia a komentáre: 12 komentárov

Športová hala Spišská Nová Ves

Hodnotenie: 7/10Hodnotenie: 7/10Hodnotenie: 7/10

Športová hala Spišská Nová Ves

Poskytuje ideálne podmienky pre všetky druhy loptových hier ako sú basketbal, hadzaná, futbal, tenis a ďalšie. Kapacita haly je 800 miest na sedenie. Konali sa tu významné európske podujatia v basketbale a volejbale. Športová hala je súčasťou areálu s plavárňou, kúpaliskom, saunou, regeneračným centrom a fitness. ... Všetky údaje o športovisku!

Basketbal a streetbal

Basketbal ...

Lokalita: Košický kraj
Športové aktivity: Basketbal a streetbal, Futbal a futsal, Hádzaná, Tenis
Hodnotenia a komentáre: 1 komentár

Akciová spoločnosť Lokomotíva Košice

 

Akciová spoločnosť Lokomotíva Košice

Akciová spoločnosť LOKOMOTÍVA Košice bola založená zakladateľskou listinou, uzatvorenou dňa 30. apríla 1997. Spoločnosť začala činnosť 5. júna 1997. Jej jediným zakladateľom bolo občianske združenie - TJ Lokomotíva Košice. Cieľom akciovej spoločnosti je poskytovať kvalitné služby v oblasti telesnej kultúry, prevádzkovať a prenajímať športové objekty: futbalové ihriská, basketbalovú telocvičňu, zápasnícku a boxerskú halu, stolnotenisovú halu, tenisové kurty a regeneračné priestory. ... Všetky údaje o športovisku!

Basketbal a streetbal

Basketbalová hala má viacnásobné využitie. Okrem basketbalu sa využíva aj na ligové súťaže a medzinárodné turnaje v bedmintone, boxe, zápasení, v spoločenských tancoch a pri iných akciách. Možný prenájom jednotlivých badmintonových dvorcov, badmintonových rakiet a zakúpenie potrebného športového materiálu (bližšie informácie v časti prenájom priestorov). K dispozícii je časomiera a šatne so sociálnym zariadením. V pondelok až piatok v čase od 7.00 do 16.00 h ponúkame basketbalovú halu ...

Arcadia sport klub

 

Športové centrum je zamerané na širokú škálu športových aktivít pre širokú verejnosť. Tak a po prečítaní týchto viet navrhujeme, aby ste vstali od počítača, na chvíľu odložili starosti, zbalili si športové potreby a navštívili nás. Vieme Vám zaručiť vyplavenie endorfínu ( hormónu šťastia ), spálenie zopár stoviek kalórií a upevnenie zdravia. Nestačí ? Tak pridáme aj radosť z hry, regeneráciu síl či dobrú masáž a príjemné posedenie v kaviarni. Ďalej je to na Vás... Tešíme sa na Vašu... Všetky údaje o športovisku!

<<
<
1
>
>>

Vyhľadávanie

Najnovšie športoviská

Správy zo športu