Fitness a posilňovňa - Košický kraj: Športové centrá

Fitness a posilňovňa

Počet športových centier: 11

7 DAYS GYM

Hodnotenie: 10/10Hodnotenie: 10/10Hodnotenie: 10/10

7 DAYS GYM

Fitness Centrum v Košiciach! V tomto centre máte možnosť si prísť nie len zaposilňovať, ale aj zapojiť sa do kolektívnych aeróbnych športov pod vedením skúsenej medzinárodnej trénerky a prezentérky KATIE DE CHIMP. Ponúkame Vám lekcie: Port de Bras, Dance Aerobic, Bokwa, LadyWork a Kruhový tréning.... Všetky údaje o športovisku!

Lokalita: Košický kraj
Športové aktivity: Aerobik, Fitness a posilňovňa, Tanec
Hodnotenia a komentáre: 1 komentár

EXPRESKA

 

EXPRESKA

Navštívte najbližšiu EXPRESKU a vyskúšajte rýchle a mimoriadne účinné kruhové cvičenie. V čom spočíva? Počas pol hodiny sa v kruhu presúvate z jedného miesta na druhé a to tak, aby ste rovnomerne precvičili všetky svalové skupiny. Cvičenie je jednoduché, výsledky ohromujúce. Ženy sa často sťažujú, že nemajú čas cvičiť. Pol hodiny je však čas, ktorý si môže aj veľmi zamestnaná žena dovoliť 3 x týždenne investovať do svojho zdravia a krásy. V expreske za 30 minút posilníte svaly, spevníte... Všetky údaje o športovisku!

Fitness a posilňovňa

30 minútový kruhový tréning pre ženy ...

Lokalita: Košický kraj
Športové aktivity: Fitness a posilňovňa
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

KENKO RAIFU fitness

 

KENKO RAIFU fitness

Novootvorené fitness centrum na sídlisku Ťahanovce v Košiciach. V priestoroch zariadenia sa nachádza posilňovňa, telocvičňa a malá kaviareň. Príďte si ku nám zacvičiť a zbavte sa každodenného stresu.... Všetky údaje o športovisku!

Fitness a posilňovňa

V našej posilňovni sú Vám k dispozícii posilňovacie stroje, na ktorých je možné precvičovať všetky svalové partie. Súčasťou posilňovne sú stroje značky CLASSIC GYM, sadá lavičiek, voľných činiek a jednoručiek až do váhy 50kg. Stroje svojim jednoduchým ovládaním a efektívnosťou určite splnia očakávania každého zákazníka, pre ktorého sa stane cvičenie zábavou a inšpiráciou. K dispozícii máme aj kardiostroje , ktoré Vám pomôžu zahriať organizmus pred každým tréningom. ...

Lokalita: Košický kraj
Športové aktivity: Fitness a posilňovňa
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

FORMA CLUB

Hodnotenie: 8/10Hodnotenie: 8/10Hodnotenie: 8/10

Moderné športovo-relaxačné centrum v centre Košíc poskytujúce služby na najvyššej úrovni. Team kvalifikovaného personálu poskytne odborné poradenstvo v každej z poskytovaných služieb - 14 špičkových kardio strojov STAR TRAC - Posilňovacie stroje STAR TRAC a revolučné zariadenia HUMAN SPORT - Skupinové cvičenia (120 m2) - 16 spinningových bicyklov - 2x squashový kurt - 1x Bedmintonový kurt - 5x Sauna (parná, bylinková, soľná, infa, fínska) - schladzovací bazén - ľadové vedro ... Všetky údaje o športovisku!

Fitness a posilňovňa

- 14 špičkových kardio strojov STAR TRAC - Posilňovacie stroje STAR TRAC a revolučné zariadenia HUMAN SPORT - Skupinové cvičenia (120 m2) - 16 spinningových bicyklov - 2x squashový kurt - 1x Bedmintonový kurt - 5x Sauna (parná, bylinková, soľná, infa, fínska) - schladzovací bazén - ľadové vedro - 2x jacuzzi - Medical pilates - klasická a športová masáž - 2x Thajská masáž - Solárium SPORTAREDO - Wellness a Fitness bar ...

Lokalita: Košický kraj
Športové aktivity: Aerobik, Bedminton, Fitness a posilňovňa, Squash
Hodnotenia a komentáre: 2 komentáre

Budo&fitness Gym

Hodnotenie: 8/10Hodnotenie: 8/10Hodnotenie: 8/10

Novozriadené fitness centrum,ktoré ponúka širokú škálu,posilňovacích strojov a zariadení.Taktiež sa v ňpm nachádzajú sprchové a ležadlové soláriá.Celý priestor je klimatizovaný a dobre ozvučený.Fitness centrum Vám ponúka odbornú pomoc fitness inštruktorky,a taktiež príjemné posedenie v bare fitnesscentra..... Všetky údaje o športovisku!

Lokalita: Košický kraj
Športové aktivity: Aerobik, Fitness a posilňovňa, Zápasenie a bojové športy
Hodnotenia a komentáre: 1 komentár

<<
<
1

Vyhľadávanie

Najlepšie športoviská

Najnovšie športoviská

Správy zo športu