Futbal a futsal - Košický kraj: Športové centrá

Futbal a futsal

Počet športových centier: 6

Mestská plaváreň Rumanova Košice

Hodnotenie: 8/10Hodnotenie: 8/10Hodnotenie: 8/10

Mestská plaváreň Rumanova Košice

Počas letnej sezóny je zabezpečená hygienicky bezproblémová prevádzka detského bazénu s bezchlórovým systémom úpravy bazénovej vody biodezinfekčným systémom SALT WATER POOL SYSTÉM od austrálskej firmy Monarch Industries. Jemná slaná voda nedráždi pokožku, ani oči, čo ocenia najmä naše ratolesti. V plaveckom bazéne je zabezpečovaná hygienicky nezávadná prevádzka technologickým zariadením na úpravu a ohrev bazénovej vody. K dispozícií návštevníkom sú i kvalitne upravované a udržiavané... Všetky údaje o športovisku!

Futbal a futsal

Futbal na jednom asfaltovom ihrisku ...

Lokalita: Košický kraj
Športové aktivity: Basketbal a streetbal, Futbal a futsal, Plávanie, Tenis, Volejbal a nohejbal
Hodnotenia a komentáre: 12 komentárov

Futbalový štadión Spišská Nová Ves

Hodnotenie: 5/10Hodnotenie: 5/10

Futbalový štadión Spišská Nová Ves

Areál futbalového štadiónu ponúka priestory pre športové vyžitie vo futbale, hádzanej, hokejbale a malom futbale. ... Všetky údaje o športovisku!

Futbal a futsal

Futbal a malý futbal ...

Lokalita: Košický kraj
Športové aktivity: Futbal a futsal, Hádzaná, Hokej a hokejbal
Hodnotenia a komentáre: 1 komentár

Športová hala Spišská Nová Ves

Hodnotenie: 7/10Hodnotenie: 7/10Hodnotenie: 7/10

Športová hala Spišská Nová Ves

Poskytuje ideálne podmienky pre všetky druhy loptových hier ako sú basketbal, hadzaná, futbal, tenis a ďalšie. Kapacita haly je 800 miest na sedenie. Konali sa tu významné európske podujatia v basketbale a volejbale. Športová hala je súčasťou areálu s plavárňou, kúpaliskom, saunou, regeneračným centrom a fitness. ... Všetky údaje o športovisku!

Futbal a futsal

Futbal ...

Lokalita: Košický kraj
Športové aktivity: Basketbal a streetbal, Futbal a futsal, Hádzaná, Tenis
Hodnotenia a komentáre: 1 komentár

Akciová spoločnosť Lokomotíva Košice

 

Akciová spoločnosť Lokomotíva Košice

Akciová spoločnosť LOKOMOTÍVA Košice bola založená zakladateľskou listinou, uzatvorenou dňa 30. apríla 1997. Spoločnosť začala činnosť 5. júna 1997. Jej jediným zakladateľom bolo občianske združenie - TJ Lokomotíva Košice. Cieľom akciovej spoločnosti je poskytovať kvalitné služby v oblasti telesnej kultúry, prevádzkovať a prenajímať športové objekty: futbalové ihriská, basketbalovú telocvičňu, zápasnícku a boxerskú halu, stolnotenisovú halu, tenisové kurty a regeneračné priestory. ... Všetky údaje o športovisku!

Futbal a futsal

Hlavný futbalový štadión s umelým osvetlením má kapacitu 12 000 miest, z toho 10 000 na sedenie a 2 000 na státie. V rokoch 1997-1998 bol štadión zrekonštruovaný, čím vyhovuje platným reglementom FIFA a UEFA. Hrali sa na ňom medzištátne zápasy, medzinárodné turnaje a zápasy riadené FIFA a UEFA. K dispozícii sú ďalšie ihriská, trávnaté, škvarové a asfaltové na minifutbal. V priestoroch administratívnej budovy sa nachádzajú šatne so sociálnym zariadením, miestnosť pre lekára, maséra a ...

Športové centrum Cassosport Košice

Hodnotenie: 2/10

Športový klub Cassosport Košice, združenie občanov vznikol 19. marca 1991 pod názvom Basketbalový klub Technická univerzita Košice. Poslaním klubu v rokoch 1991 až 2004 bolo pokračovať v tradícií a rozvoji basketbalového oddielu vysokoškolákov reprezentujúcich Technickú univerzitu v Košiciach, ktorý od roku 1952 do roku 1991 pôsobil v rámci telovýchovnej jednoty Slávia VŠT Košice. 11.júna 2004 na Valnom zhromaždení členov klubu došlo okrem zmeny názvu klubu na Športový klub Cassosport Košice... Všetky údaje o športovisku!

Futbal a futsal

Futbal je najrozšírenejší a určite najpopulárnejší šport na svete, aspoň u mužskej populácie, a preto ho netreba ani predstavovať. Tento šport si u nás môžete zahrať na troch futbalových ihriskách. V prípade potreby je tu možnosť zarezervovať si celú halu, a to nielen na tento šport. ...

<<
<
1

Vyhľadávanie

Správy zo športu