Golf a minigolf - Košický kraj: Športové centrá

Golf a minigolf

Počet športových centier: 3

Golfový klub Alpinka Košice

 

Golfový klub Alpinka Košice

Klub bol založený v januári 2006 a na MV SR zaregistrovaný v marci 2006, s úmyslom združovať golfových hráčov, a podporovať rozvoj golfu na Východnom Slovensku. Keďže sme pomerne mladý klub a chceme sa stať riadnym členom Slovenskej golfovej asociácie, aby naši členovia mohli byť registrovaní ako riadni golfoví hráči na oficiálnom serveri SKGA, máme zatiaľ štatút pridruženého člena SKGA. Na jar 2007, po dokončení a znormovaní ihriska sa staneme riadnym členom asociácie. Prečo sa stať členom... Všetky údaje o športovisku!

Golf a minigolf

9 – jamkové golfové ihrisko je momentálne v rekoštrukcii, s ktorou sa začalo v auguste 2005 na mieste pôvodného ihriska na Alpinke, ktoré bolo už 3 roky nefunkčné. Nachádza sa 5 km za mestom Košice na Východnom Slovensku, situované uprostred lesov na bývalých lúkach a po celej dĺžke lemované Čermeľským potokom. Bude sa vyznačovať úzkymi fervejami ohraničenými lesom, čo si bude vyžadovať presnú golfovú hru. Oproti starému ihrisku sa zväčšili greeny, zaviedli automatické závlahy na nich aj na ...

Lokalita: Košický kraj
Športové aktivity: Golf a minigolf
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

Minigolf Club Classic Košice

Hodnotenie: 10/10Hodnotenie: 10/10Hodnotenie: 10/10

Minigolf Club Classic Košice

Minigolfové ihrisko v detskom areáli Anička. Minigolf Club Classic Košice vznikol dňa 31.03.1995 a od sezóny 1995 - 1996 sa stal účastníkom 1. Slovenskej ligy v dráhovom golfe. Domáce ihrisko klubu sa nachádza v Detskom areáli Anička v Košiciach, ktorý slúži okrem športovej činnosti aj ako oddychová zóna pre širokú verejnosť. Úspechy Minigolf Club Classic Košice počas svojej kariéry získal titul majstra Slovenska v sezóne 1995-1996 v súťaži družstiev a v súťaži jednotlivcov získal... Všetky údaje o športovisku!

Golf a minigolf

Minigolf ...

Lokalita: Košický kraj
Športové aktivity: Golf a minigolf
Hodnotenia a komentáre: 2 komentáre

Športové centrum Cassosport Košice

Hodnotenie: 2/10

Športový klub Cassosport Košice, združenie občanov vznikol 19. marca 1991 pod názvom Basketbalový klub Technická univerzita Košice. Poslaním klubu v rokoch 1991 až 2004 bolo pokračovať v tradícií a rozvoji basketbalového oddielu vysokoškolákov reprezentujúcich Technickú univerzitu v Košiciach, ktorý od roku 1952 do roku 1991 pôsobil v rámci telovýchovnej jednoty Slávia VŠT Košice. 11.júna 2004 na Valnom zhromaždení členov klubu došlo okrem zmeny názvu klubu na Športový klub Cassosport Košice... Všetky údaje o športovisku!

Golf a minigolf

V našom indoor golfovom centre si možete zahrať golf na úplne novom trenažéri Golf Blaster od firmy Datalink. Okrem samotného golfu sa v našom centre nachádza priestor pre nácvik krátkej hry a patovania (chip and putt) a pripravujeme priestor na tréning odpalov driving range. Súčasťou golfového centra je aj bar, kde si v príjemnom prostredí môžete posedieť a zároveň sledovať športové prenosy na multifunkčnom premietacom plátne. Pre golfových nadšencov je možnosť zahrať si pod dohľadom ...

<<
<
1
>
>>

Vyhľadávanie

Najlepšie športoviská

Najnovšie športoviská

Správy zo športu