Plávanie - Košický kraj: Športové centrá

Plávanie

Počet športových centier: 8

Športovo rekreačné stredisko Jahodná

 

Športovo rekreačné stredisko Jahodná

Spoločnosť SWAM s.r.o. Vám ponúka príjemný pobyt v rekreačno-športovom stredisku Jahodná. Využite možnosti relaxu v saune, vo vírivke, pri masáži, alebo v bazéne. Pre aktívne oddychujúcich sú možnosti využitia golfového odpaliska, multifunkčného ihriska, posilňovne,... ... Všetky údaje o športovisku!

Plávanie

Bazén je vybavený štyrmi protiprúdmi ...

Lokalita: Košický kraj
Športové aktivity: Fitness a posilňovňa, Lyžovanie, Plávanie, Stolný tenis
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

Rekreačný areál Zlatník

Hodnotenie: 5/10Hodnotenie: 5/10

Rekreačný areál Zlatník

Rekreačný areál Zlatník pozostáva z 9 chatiek a 4 apartmánov. Celková ubytovacia kampacita predstavuje 55 lôžok. Chatky aj apartmány sú komfortne vybavené a sú k dispozícii po celý rok. Každá chatka má spoločenskú miestnosť. Rekreačný areál Zlatník nájdete 21 Km od Košíc - metropoly východného Slovenska, druhého najväčšieho mesta na Slovensku a len 30 minút cesty autom od medzinárodného letiska Košice. Nachádza sa na úpätí Košického lesa vo východnej časti Slovenského rudohoria na trase... Všetky údaje o športovisku!

Plávanie

Kúpalisko ...

Lokalita: Košický kraj
Športové aktivity: Plávanie
Hodnotenia a komentáre: 69 komentárov

Mestská plaváreň Rumanova Košice

Hodnotenie: 8/10Hodnotenie: 8/10Hodnotenie: 8/10

Mestská plaváreň Rumanova Košice

Počas letnej sezóny je zabezpečená hygienicky bezproblémová prevádzka detského bazénu s bezchlórovým systémom úpravy bazénovej vody biodezinfekčným systémom SALT WATER POOL SYSTÉM od austrálskej firmy Monarch Industries. Jemná slaná voda nedráždi pokožku, ani oči, čo ocenia najmä naše ratolesti. V plaveckom bazéne je zabezpečovaná hygienicky nezávadná prevádzka technologickým zariadením na úpravu a ohrev bazénovej vody. K dispozícií návštevníkom sú i kvalitne upravované a udržiavané... Všetky údaje o športovisku!

Plávanie

Plávanie v bazéne 50 x 20 m, hĺbka 2 m, teplota vody 21 °C Kúpanie v neplaveckom bazéne nepravidelného tvaru, teplota vody 26 °C, hĺbka 0,4 - 1,3 m bezchlórová úprava vody ...

Lokalita: Košický kraj
Športové aktivity: Basketbal a streetbal, Futbal a futsal, Plávanie, Tenis, Volejbal a nohejbal
Hodnotenia a komentáre: 12 komentárov

Krytá plaváreň Michalovce

Hodnotenie: 6/10Hodnotenie: 6/10Hodnotenie: 6/10

Krytá plaváreň... Všetky údaje o športovisku!

Lokalita: Košický kraj
Športové aktivity: Plávanie
Hodnotenia a komentáre: 10 komentárov

Letné kúpalisko Triton Košice

Hodnotenie: 10/10Hodnotenie: 10/10Hodnotenie: 10/10

Letné kúpalisko Triton Košice

Kúpalisko TRITON sa nachádza v MČ Košice - Juh pod „Šibenou horou“. Miestny podnik služieb, s.r.o. Košice, prevádzkovateľ kúpaliska TRITON, získal Certifikát kvality služieb, ktorý každoročne udeľuje Asociácia kúpalísk a bazénov Slovenska. ... Všetky údaje o športovisku!

Plávanie

Prednosti kúpaliska TRITON: výhodná poloha ľahká prístupnosť - MHD (autobus č.12 a 31) vlastné parkovacie plochy vysoký štandart poskytovaných služieb 4 bazény štvordráhová šmýkalka (dĺžka 65 m) tobogán o dĺžke 100,5 m detské šmýkalky veľký detský bazén - 12,5 x 25 m (hĺbka 0,3 - 0,7 m) ...

Lokalita: Košický kraj
Športové aktivity: Plávanie
Hodnotenia a komentáre: 32 komentárov

<<
<
1

Vyhľadávanie

Najnovšie športoviská

Správy zo športu