Stolný tenis - Košický kraj: Športové centrá

Stolný tenis

Počet športových centier: 5

Športovo rekreačné stredisko Jahodná

 

Športovo rekreačné stredisko Jahodná

Spoločnosť SWAM s.r.o. Vám ponúka príjemný pobyt v rekreačno-športovom stredisku Jahodná. Využite možnosti relaxu v saune, vo vírivke, pri masáži, alebo v bazéne. Pre aktívne oddychujúcich sú možnosti využitia golfového odpaliska, multifunkčného ihriska, posilňovne,... ... Všetky údaje o športovisku!

Stolný tenis

Stolný tenis ...

Lokalita: Košický kraj
Športové aktivity: Fitness a posilňovňa, Lyžovanie, Plávanie, Stolný tenis
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

Stolnotenisový oddiel Valaliky

 

Stolnotenisový oddiel Valaliky

Stolnotenisový oddiel Valaliky je najlepší stolnotenisový oddiel na východnom Slovensku Stolnotenisový oddiel Valaliky bol založený v roku 1965 a pozostával z hráčov: Ing. Mikuláš Jakab, Peter Lukáč, Jozef Eliáš, Rastislav Timko. Od roku 1990 sa stolný tenis oddelil od TJ a začal pôsobiť ako samostatný právny subjekt pod vedením Imricha Svata a Ladislava Andora, ktorí sa zamerali na prácu s deťmi. ... Všetky údaje o športovisku!

Lokalita: Košický kraj
Športové aktivity: Stolný tenis
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

Akciová spoločnosť Lokomotíva Košice

 

Akciová spoločnosť Lokomotíva Košice

Akciová spoločnosť LOKOMOTÍVA Košice bola založená zakladateľskou listinou, uzatvorenou dňa 30. apríla 1997. Spoločnosť začala činnosť 5. júna 1997. Jej jediným zakladateľom bolo občianske združenie - TJ Lokomotíva Košice. Cieľom akciovej spoločnosti je poskytovať kvalitné služby v oblasti telesnej kultúry, prevádzkovať a prenajímať športové objekty: futbalové ihriská, basketbalovú telocvičňu, zápasnícku a boxerskú halu, stolnotenisovú halu, tenisové kurty a regeneračné priestory. ... Všetky údaje o športovisku!

Stolný tenis

Stolnotenisová hala je vybavená 6 stolmi, využíva sa na súťaže a medzinárodné turnaje. K dispozícii má šatne so sociálnym zariadením. ...

Športové centrum Cassosport Košice

Hodnotenie: 2/10

Športový klub Cassosport Košice, združenie občanov vznikol 19. marca 1991 pod názvom Basketbalový klub Technická univerzita Košice. Poslaním klubu v rokoch 1991 až 2004 bolo pokračovať v tradícií a rozvoji basketbalového oddielu vysokoškolákov reprezentujúcich Technickú univerzitu v Košiciach, ktorý od roku 1952 do roku 1991 pôsobil v rámci telovýchovnej jednoty Slávia VŠT Košice. 11.júna 2004 na Valnom zhromaždení členov klubu došlo okrem zmeny názvu klubu na Športový klub Cassosport Košice... Všetky údaje o športovisku!

Stolný tenis

Stolný tenis si u nás môžete zahrať na troch kvalitných stolnotenisových stoloch, vyhovujúcich požiadavkám ITTF. Okrem toho je tu možnosť zapožičania si rakiet a loptičiek. Hrá sa na štyri vyhraté sety do 11 bodov. ...

Baldi squash club Košice

 

Baldi squash club Košice

Ponúkame Vám dva squashové kurty, bar s nápojmi, stolný tenis a elektronické šípky, to všetko v príjemnom prostredí a za dobré ceny! ... Všetky údaje o športovisku!

Lokalita: Košický kraj
Športové aktivity: Squash, Stolný tenis
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

<<
<
1
>
>>

Vyhľadávanie

Správy zo športu