Športová streľba - Košický kraj: Športové centrá

Športová streľba

Počet športových centier: 2

Strelnica Hodkovce okr. Košice-okolie

 

Strelnica Hodkovce pre Vás a Vašu rodinu ponúka možnosť aktívneho oddychu v nádhernom a čistom prostredí v blízkosti Košíc (cca. 14 km) v dedine Hodkovce v Slovenskom Rudohorí. Strelecký areál strelnice Hodkovce s parkoviskom je situovaný cca 1 km severozápadne od obce Hodkovce, v k.ú. obce Hodkovce Pre milovníkov ostrej streľby máme pripravenú guľovú aj brokovú strelnicu, na ktorej si môžete zastrieľať zo svojich zbraní, prípadne si môžete vybrať zo širokej ponuky našich zbraní a... Všetky údaje o športovisku!

Lokalita: Košický kraj
Športové aktivity: Športová streľba
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

Double Alpha Combat Club Michalovce

Hodnotenie: 10/10Hodnotenie: 10/10Hodnotenie: 10/10

Double Alpha Combat Club Michalovce

Činnosťou, ktorou sa zaoberá náš klub je praktická streľba podľa pravidiel IPSC. Je to moderná a dynamicky sa rozvíjajúca disciplína, ktorá v sebe spája prvky športu a použitia zbraní v reálnych situáciách, či už v policajnej praxi, alebo pri obrane jednotlivca. ... Všetky údaje o športovisku!

Športová streľba

Tento druh športovej streľby sa strieľa v asi 50-tich štátoch sveta, má svoje majstrovstvá sveta i Európy. Korene tejto streľby sú v USA v 70. rokoch. Ich zmyslom je čo najväčšie napodobenie reálnej situácie- streleckého stretnutia. Strelcovi dáva maximálnu voľnosť v tom, ako bude túto situáciu riešiť. Obmedzuje ho iba natoľko, aby bola zaistená maximálna bezpečnosť. ...

Lokalita: Košický kraj
Športové aktivity: Športová streľba
Hodnotenia a komentáre: 2 komentáre

<<
<
1
>
>>

Vyhľadávanie

Najlepšie športoviská

Najnovšie športoviská

Správy zo športu