Tenis - Košický kraj: Športové centrá

Tenis

Počet športových centier: 4

Mestská plaváreň Rumanova Košice

Hodnotenie: 8/10Hodnotenie: 8/10Hodnotenie: 8/10

Mestská plaváreň Rumanova Košice

Počas letnej sezóny je zabezpečená hygienicky bezproblémová prevádzka detského bazénu s bezchlórovým systémom úpravy bazénovej vody biodezinfekčným systémom SALT WATER POOL SYSTÉM od austrálskej firmy Monarch Industries. Jemná slaná voda nedráždi pokožku, ani oči, čo ocenia najmä naše ratolesti. V plaveckom bazéne je zabezpečovaná hygienicky nezávadná prevádzka technologickým zariadením na úpravu a ohrev bazénovej vody. K dispozícií návštevníkom sú i kvalitne upravované a udržiavané... Všetky údaje o športovisku!

Tenis

Tenis na dvoch antukových ihriskách ...

Lokalita: Košický kraj
Športové aktivity: Basketbal a streetbal, Futbal a futsal, Plávanie, Tenis, Volejbal a nohejbal
Hodnotenia a komentáre: 12 komentárov

Športová hala Spišská Nová Ves

Hodnotenie: 7/10Hodnotenie: 7/10Hodnotenie: 7/10

Športová hala Spišská Nová Ves

Poskytuje ideálne podmienky pre všetky druhy loptových hier ako sú basketbal, hadzaná, futbal, tenis a ďalšie. Kapacita haly je 800 miest na sedenie. Konali sa tu významné európske podujatia v basketbale a volejbale. Športová hala je súčasťou areálu s plavárňou, kúpaliskom, saunou, regeneračným centrom a fitness. ... Všetky údaje o športovisku!

Tenis

Tenis ...

Lokalita: Košický kraj
Športové aktivity: Basketbal a streetbal, Futbal a futsal, Hádzaná, Tenis
Hodnotenia a komentáre: 1 komentár

Akciová spoločnosť Lokomotíva Košice

 

Akciová spoločnosť Lokomotíva Košice

Akciová spoločnosť LOKOMOTÍVA Košice bola založená zakladateľskou listinou, uzatvorenou dňa 30. apríla 1997. Spoločnosť začala činnosť 5. júna 1997. Jej jediným zakladateľom bolo občianske združenie - TJ Lokomotíva Košice. Cieľom akciovej spoločnosti je poskytovať kvalitné služby v oblasti telesnej kultúry, prevádzkovať a prenajímať športové objekty: futbalové ihriská, basketbalovú telocvičňu, zápasnícku a boxerskú halu, stolnotenisovú halu, tenisové kurty a regeneračné priestory. ... Všetky údaje o športovisku!

Tenis

Kurty sú využívané nielen na tréningy, ale aj na rekračný tenis. Pri kurtoch sú k dispozícii šatne so sociálnym zariadením. ...

Športové centrum Cassosport Košice

Hodnotenie: 2/10

Športový klub Cassosport Košice, združenie občanov vznikol 19. marca 1991 pod názvom Basketbalový klub Technická univerzita Košice. Poslaním klubu v rokoch 1991 až 2004 bolo pokračovať v tradícií a rozvoji basketbalového oddielu vysokoškolákov reprezentujúcich Technickú univerzitu v Košiciach, ktorý od roku 1952 do roku 1991 pôsobil v rámci telovýchovnej jednoty Slávia VŠT Košice. 11.júna 2004 na Valnom zhromaždení členov klubu došlo okrem zmeny názvu klubu na Športový klub Cassosport Košice... Všetky údaje o športovisku!

Tenis

V našom športovom komplexe je momentálne k dispozícii jeden tenisový dvorec. Jeho povrch je pokrytý kobercom značky Taraflex. Okrem možnosti zarezervovania kurtu, Vám ponúkame možnost zapožičiať si tenisové rakety a loptičky. V budúcnosti plánujeme dobudovanie tenisovej dvojhaly. ...

<<
<
1
>
>>

Vyhľadávanie

Správy zo športu