Lyžovanie: Športové centrá

Lyžovanie

Počet športových centier: 37

Ranch Amadeus

 

Ranch Amadeus

Agroturistický Ranch... Všetky údaje o športovisku!

Lyžovanie

V zimných mesiacoch snowland Valča. Pre ubytovaných 30% zľavy ...

Ski centrum KOŠÚTKA

Hodnotenie: 5/10Hodnotenie: 5/10

Ski centrum KOŠÚTKA

Košútka je nové a moderné lyžiarske stredisko nachádzajúce sa v pohorí Veporské vrchy 1,5 km od centra mesta Hriňová. Centrum areálu s počiatočnou stanicou vleku sa nachádza v nadmorskej výške 503 m, vrchol je v nadmorskej výšky 723 m. V stredisku sú dva vleky, TATRAPOMA H 180 o celkovej dĺžke 960 m a detský vlek o dĺžke 400 m. Samozrejmosťou je umelé zasnežovanie a najdlhšia osvetlená zjazdovka v Banskobystrickom kraji – 960m. ... Všetky údaje o športovisku!

Lyžovanie

Lýžovanie, snowbordovanie, Kažosročná súťaž BigAir KOŠÚTKA ...

Lokalita: Banskobystrický kraj
Športové aktivity: Lyžovanie
Hodnotenia a komentáre: 2 komentáre

CA ŠPORT Trenčín

 

Splavy Váhu na raftoch, kajakoch a kanoe, skalolezenie, cyklistika, bežecké lyžovanie. Šporotvé akcie pre rodinné, firemné kolektívy. Tanečný šport - klasické a latino tance.... Všetky údaje o športovisku!

Lyžovanie

Bežecké lyžovanie, Zjazdové lyžovanie. Bežecké lyžovanie: Odborný tréning, výuka v terénoch Pov. Inovca, alebo v okolí TN. NORDICVALKING Zjazdové lyžovanie: Požičovňa výstroje a základné kurzy v okolí TN. Výjazdy za snehom do blízkych aj vzdialených stredísk. ...

Lokalita: Trenčiansky kraj
Športové aktivity: Basebal a softbal, Cyklistika, Lezenie, Lyžovanie, Plávanie, Tanec, Vodné športy
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

Horské centrum pre teambuilding a rekreáciu CHATA ŽIAR, Rajecká Lesná

 

Horské centrum pre teambuilding a rekreáciu CHATA ŽIAR, Rajecká Lesná

Horské rekreačné zariadenie na lesnej samote v Rajeckej doline v Národnom parku Malá Fatra. Športoviská, paintball military aréna (4500m2), vysoké a nízke laná, geocaching, streľba z luku a kuše, detské animácie, pétanque sektor. Ubytovanie v chatách s krbmi, reštaurácia, bar, terasa.... Všetky údaje o športovisku!

Lyžovanie

Skicentrum Košariská 100m od zariadenia. Lyžiarske kurzy. ...

1. miniatur golf Prievidza

Hodnotenie: 9/10Hodnotenie: 9/10Hodnotenie: 9/10

1. miniatur golf Prievidza

Novovybudovaný minigolfový areál v mestskom parku v Prievidzi. Prístup autom od športovej haly smerom na letisko - Riečna ulica. Prístup pešo chodníkom od ZŠ Sama Chalupku alebo chodníkom od Bojníc. Miniaturgolfové ihrisko existuje už od roku 1974 a nachádza sa na bojnickej strane, vpravo od toku rieky Nitry. Mostíkom je prepojené s novovybudovaným areálom, v ktorom sa nachádzajú dve nové ihriská - minigolfové filcové a eternitové miniaturgolfové. Súčasťou je aj veľmí príjemné, útulné... Všetky údaje o športovisku!

Lyžovanie

XTREME sport Požičovňa Servis ...

<<
<
1
...

Vyhľadávanie

Najnovšie športoviská

Správy zo športu