Hipotur Mengušovce

 

Divoké jazdy v terénnom kočiari, originálny skijöring, vysokohorská turistika v sedle, prechádzky v pohodlnom kočiari či saniach, krátke prechádzky v sedle - ponúkame Vám atraktívne služby v nádhernom prostredí Vysokých a Nízkych Tatier. Na svoje si u nás príde skúsený jazdec i úplný amatér - príďte a výskúšajte!

*** Pridaj hodnotenie/komentár k športovému centru ***

Kontaktné údaje:

adresa Adresa:

Hipotur
059 36 Mengusovce 107

telefón Telefón:

052/7754941

email Email:

info@hipotur.sk

web Web:

www.hipotur.sk/

mapa Mapa:

Pozri mapu

Fotografie:

Hipotur  Mengušovce
 

Športové aktivity: Jazdectvo Jazdectvo
Lokalita: Prešovský kraj

Pohľad z vtáčej perspektívy

 

Šport: Jazdectvo

 

Jazdectvo

Prechádzky v sedle s doprovodom. Jedna z najpopulárnejších služieb, vhodná najmä pre začiatočníkov a rodiny s deťmi. Najlepšia možnosť ako začať s jazdením.

Tí, čo sa radi vozia, iste ocenia prechádzky v pohodlnom kočiari. Previesť sa môžete po katastri obce Mengusovce, alebo po cestách známeho tatranského centra - Štrbského Plesa. K dispozícii sú tri kočiare.

Zimnou obdobou jázd v kočiaroch sú prechádzky na saniach. Okrem mengusovského katastra a Štrbského Plesa sa môžete vyviesť na Popradské Pleso, kde sa príjemne zohrejete s možnostou občerstviť sa a najesť.

V krytom Hipobuse sa spolu s priateľmi môžete odviesť na piknik v prírode, zaspievať si a určite nezmoknete. Hipobus sa dá použiť napr. i na odvoz svadobných hostí. sa spolu s priateľmi môžete odviesť na piknik v prírode, zaspievať si a určite nezmoknete. Hipobus sa dá použiť napr. i na odvoz svadobných hostí.

Ak chcete vychutnať dynamiku konského cvalu stojac na lyžiach, ponúkame Vám severskú špecialitu - Skijöring. Jednoducho sa chytíte lana a spoznáte, akú rýchlosť vie vyvinúť kôn. Túto službu poskytujeme iba v katastri obce Mengusovce. Max. počet osôb je 2. V cene nie je zahrnuté prípadné zapožičanie lyžiarskej výstroje.

Potulky tatranskou prírodou si môžete vychutnať v sedle našich koní, ktoré sú vo vytrvalostnom jazdení najlepšie na Slovensku. Kratšie trasy sú orientované na kataster obce Mengusovce, celodenné výlety vedú k rôznym zaujímavým cieľom v okolí. (Važecká jaskyňa, salaš, vodopád ...). Skúsení jazdci si môžu trúfnuť i na výlet do vysokohorského prostredia Vysokých Tatier - o zážitky nebude núdza. Max. počet ôsob: 8.

Tí, čo sa nechcú posadiť do sedla, no radi by zažili vzrušujúcu adrenalínovú jazdu, iste ocenia výlety na terénnom koči (tzv. bugina). K dispozícii je jeden terénny kočiar pre 3, max. pre 4 ľudí.

Otváracie hodiny:

Otvorené od januára do decembra.

Aktuálne otváracie hodiny si overte v športovom centre!

Fotografie:

Hipotur  Mengušovce
Hipotur  Mengušovce
Hipotur  Mengušovce
 

Pridaj hodnotenie a komentár k športovému centru


*

*

*
Kontrola

Odporúčame pozrieť aj tieto športové centrá:

Vyhľadávanie

Najnovšie športoviská

Správy zo športu