Volejbal a nohejbal - Prešovský kraj: Športové centrá

Volejbal a nohejbal

Počet športových centier: 4

ESOFIA Prešov

Hodnotenie: 6/10Hodnotenie: 6/10

ESOFIA – športový areál, ponúka širokú škálu športových aktivít od úrovne začiatočníckej po výkonnostnú v tenise, plávaní, futbale a iných športoch pre skupiny a jednotlivcov. ... Všetky údaje o športovisku!

Volejbal a nohejbal

Záujemci o nohejbal majú k dispozícii dve plochy. Prihlášky, objednávky prijímame na č. t. +421905380174. ...

Lokalita: Prešovský kraj
Športové aktivity: Volejbal a nohejbal, Futbal a futsal, Plávanie, Tenis
Hodnotenia a komentáre: 2 komentáre

Viacúčelová vodná nádrž Levoča

Hodnotenie: 9/10Hodnotenie: 9/10Hodnotenie: 9/10

Viacúčelová vodná nádrž Levoča

Vodná nádrž s celkovou rozlohou 3000 metrov2 sa nachádza 3 km od centra Levoče. V letnej turistickej sezóne sa núka široká paleta ponuky vodných športov: člnkovanie, plavba na vodných bicykloch, windsurfing, ako aj plážový volejbal, či cykloturistika a pešia turistika po značkovaných chodníkoch Levočského pohoria. Pláže sú trávnaté a vhodné aj pre malé deti. V chate SÚZ ponúka možnosť zapožičania člnov, vodných bicyklov a plážových ležadiel. Na svoje si prídu priaznivci rybolovu, na ktorých... Všetky údaje o športovisku!

Volejbal a nohejbal

Plážový volejbal ...

Lokalita: Prešovský kraj
Športové aktivity: Plávanie, Volejbal a nohejbal
Hodnotenia a komentáre: 3 komentáre

Športová hala Levoča

 

Športová hala Levoča

Viacúčelová športová hala nachádzajúca sa na sídlisku, 5 minút od centra mesta, umožňuje celoročne si zahrať halový futbal, volejbal, hádzanú, tenis. Vhodná je i na usporiadanie turnajov a zápasov v spomínaných športoch, nakoľko hľadisko má kapacitu 700 osôb. ... Všetky údaje o športovisku!

Lokalita: Prešovský kraj
Športové aktivity: Futbal a futsal, Hádzaná, Tenis, Volejbal a nohejbal
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

Bardejovské Kúpele

 

Bardejovské Kúpele ponúkajú hosťom športové vyžitie v letnej a zimnej sezóne. V letnej sezóne - 6 tenisových kurtov, volejbalové a basketbalové ihrisko, minigolf, letné kúpalisko s plážovým volejbalom. Celoročne je k dispozícii relaxačno-rehabilitačné centrum Ozón(fitnes, sauna, solárium) a značkované turistické chodníky (25 km), kyslíková dráha, voľné jazdenie na koňoch. ... Všetky údaje o športovisku!

<<
<
1
>
>>

Vyhľadávanie

Najlepšie športoviská

Najnovšie športoviská

Správy zo športu

 • 21. októbra 2018 00:29:00

  Britský pilot Formuly 1 Lewis Hamilton si dokázal v kvalifikácii pred Veľkou cenou USA vybojovať pole position a v nedeľňajších pretekoch teda odštartuje z prvého miesta.

 • 21. októbra 2018 00:00:00

  Seriál najslávnejších motoristických pretekov napíše dnes v USA ďalšiu kapitolu. Kto bude z trate odchádzať najspokojnejší? Sledujte ONLINE prenos na ŠPORT.sk!

 • 21. októbra 2018 00:00:00

  Akými farbami budú hrať milánske ulice dnes večer? Podľa papierových predpokladov by mal byť favorit jasný, ale v podobných dueloch sa papier odkladá. Hráči nechávajú na trávniku všetko a ide sa na doraz. Sledujte ONLINE prenos na ŠPORT.sk!

 • 21. októbra 2018 00:00:00

  Nadviaže Ondrej Duda hrajúci za domácich skvelú formu z posledných zápasov? Hertha je na piatom mieste, ale má rovnaký počet bodov ako druhé Lipsko. Freiburg je jedenásty. Favorit je teda jasný. Potvrdí sa to aj na ihrisku? Sledujte ONLINE prenos na ŠPORT.sk!

 • 21. októbra 2018 00:00:00

  Líder súťaže zo Zvolena proti ôsmemu tímu. Rytieri hrajú vo vynikajúcej forme, ale dnes ich čaká derby, v ktorom idú pojmy ako favorit bokom. Kto dnes uspeje? Sledujte NAŽIVO na ŠPORT.sk!