Bedminton - Trenčiansky kraj: Športové centrá

Bedminton

Počet športových centier: 3

FOOTGOLF CAMP BOJNICE

 

Popis pošleme po vytvorení ikony Footgolf chýba v športových aktivitách V prevádzke zatiaľ 7 jamkové ihrisko v skúšobnej prevádzke dokončené bude a riadna prevádzka spustená v auguste 2015 pre 18 jamiek a 8 jamkovú footgolfovú strelnicu... Všetky údaje o športovisku!

Bedminton

V areáli je priestor na hranie badmingtonu a speedbadmingtonu na tráve alebo na piesku ...

Športcentrum Bojnice

Hodnotenie: 7/10Hodnotenie: 7/10Hodnotenie: 7/10

Športcentrum Bojnice

Športoviská Centrálna športová hala , 36 x 18 m tenisové kurty vonkajšie 3 multifunkčné ihriská s umelým povrchom udržovaná trávnatá plocha krytý bežecký tunel s dĺžkou 120 m a povrchom Japex krytá menšia športová hala Fitnesscentrum a posilovňa ... Všetky údaje o športovisku!

Bedminton

Bedminton - 2 tréningové ihriská Bedminton v centrálnej športovej hale povrch Tarraflex priestor na konfiguráciu kruhového tréningu v hale ...

M-sport Trenčín

Hodnotenie: 9/10Hodnotenie: 9/10Hodnotenie: 9/10

M-sport Trenčín

M-sport vznikol v roku 2002 ako multifunkčný športový areál, so základnou koncepciou vytvorenia profesionálneho bedmintonového športoviska. Areál však rovnocenne poskytuje aj iné športové aktivity, a tak sa stáva obľúbeným športovo - spoločenským centrom v alternatívnom špecifickom prostredí. Vo svojej kategórií je to výnimočný objekt, ktorý bol financovaný zo súkromných zdrojov. ... Všetky údaje o športovisku!

Bedminton

Dominantou športového areálu je 5 profesionálnych bedmintonových kurtov s možnosťou usporiadúvanie turnajov, ktoré vyhovujú medzinárodným požiadavkám. V areáli športoviska sídli aj rovnomenný bedmintonový klub M-SPORT, vedený profesionálmi slovenskej bedmintonovej reprezentácie. Klub sa venuje výchove mladej generácie bedmintonistov od 8 do 15 rokov. Takisto poskytuje aj odbornú pomoc pre všetky vekové kategórie. ...

Lokalita: Trenčiansky kraj
Športové aktivity: Bedminton, Floorbal, Squash, Stolný tenis, Tenis
Hodnotenia a komentáre: 3 komentáre

<<
<
1
>
>>

Vyhľadávanie

Najlepšie športoviská

Najnovšie športoviská

Správy zo športu