ChillPoint

 

ChillPoint

ChillPoint Zábavno-oddychové centrum ChillPoint víta všetkých dobrodruhov a nadšencov aktívneho oddychu. Ponúkame rozličné hry a pohybové aktivity v priestoroch s rozlohou 1800 m2, kde si užijete kopec zábavy s rodinou, priateľmi alebo kolegami, zatiaľ čo Vám náš vyškolený tím poskytuje profesionálny servis a stará sa o Vaše pohodlie. Aktívna spoločenská hra Laser Game Vás zaručene rozhýbe, rozprúdi adrenalín, prebudí strategické myslenie a hlavne – náramne Vás pobaví. Hra je koncipovaná pre 4 – 10 hráčov od 8rokov a je vhodná pre všetkých bez rozdielu pohlavia a fyzickej kondície. Hra je bezbolestná (zásah necítite, zaznamená ho iba senzor), čistá (nezašpiníte si oblečenie) a mimoriadne pútavá (po zásahu nevypadávate z hry, ani nečakáte na nové kolo). Jedna hra štandardne trvá 15 minút a pred jej zahájením Vám profesionálne vyškolený personál v inštruktážnej miestnosti ochotne vysvetlí pravidlá, systém a rôzne varianty hry, rovnako ako aj používanie laserovej hi-tech výzbroje. Tímy sú farebne odlíšené a cieľom hry je nazbierať viac bodov ako súper. Popri tom však nezabúdajte na taktiku a pripravte sa na rozličné defenzívne manévre, ktoré precvičia každý sval na Vašom tele. Vyzbrojení laserovou zbraňou vstúpite do labyrintu – oči privyknú tme, prezrú hustou hmlou a Vy ste pripravení k maximálnemu nasadeniu. Hra sa môže začať! Po skončení hry vystúpite z bludiska a oba tímy sa stretnú pri výsledkovej tabuli, kde sa Vám sčítajú body. Sláva víťazom a česť porazeným. Potom môžete opäť vyraziť do akcie!

*** Pridaj hodnotenie/komentár k športovému centru ***

Kontaktné údaje:

adresa Adresa:

Suchovská 12, 917 01 Trnava

telefón Telefón:

0910 836 876

email Email:

rezervacia@chillpoint.sk

web Web:

www.chillpoint.sk

mapa Mapa:

Pozri mapu

Fotografie:

ChillPoint
ChillPoint
ChillPoint
 

Športové aktivity: Paintball a lasertag Paintball a lasertag
Lokalita: Trnavský kraj

Šport: Paintball a lasertag

 

Paintball a lasertag

Cenník:

Aktuálny cenník si overte v športovom centre!

Otváracie hodiny:

Otvorené od januára do decembra.

Pondelok:zatvorené
Utorok:14:00 - 21:00
Streda:14:00 - 21:00
Štvrtok:14:00 - 21:00
Piatok:14:00 - 24:00
Sobota:10:00 - 24:00
Nedeľa:10:00 - 21:00

Aktuálne otváracie hodiny si overte v športovom centre!

Fotografie:

ChillPoint
ChillPoint
ChillPoint
 

Pridaj hodnotenie a komentár k športovému centru


*

*

*
Kontrola

Odporúčame pozrieť aj tieto športové centrá:

Vyhľadávanie

Najnovšie športoviská

Správy zo športu

 • 21. októbra 2018 00:29:00

  Britský pilot Formuly 1 Lewis Hamilton si dokázal v kvalifikácii pred Veľkou cenou USA vybojovať pole position a v nedeľňajších pretekoch teda odštartuje z prvého miesta.

 • 21. októbra 2018 00:00:00

  Seriál najslávnejších motoristických pretekov napíše dnes v USA ďalšiu kapitolu. Kto bude z trate odchádzať najspokojnejší? Sledujte ONLINE prenos na ŠPORT.sk!

 • 21. októbra 2018 00:00:00

  Akými farbami budú hrať milánske ulice dnes večer? Podľa papierových predpokladov by mal byť favorit jasný, ale v podobných dueloch sa papier odkladá. Hráči nechávajú na trávniku všetko a ide sa na doraz. Sledujte ONLINE prenos na ŠPORT.sk!

 • 21. októbra 2018 00:00:00

  Nadviaže Ondrej Duda hrajúci za domácich skvelú formu z posledných zápasov? Hertha je na piatom mieste, ale má rovnaký počet bodov ako druhé Lipsko. Freiburg je jedenásty. Favorit je teda jasný. Potvrdí sa to aj na ihrisku? Sledujte ONLINE prenos na ŠPORT.sk!

 • 21. októbra 2018 00:00:00

  Líder súťaže zo Zvolena proti ôsmemu tímu. Rytieri hrajú vo vynikajúcej forme, ale dnes ich čaká derby, v ktorom idú pojmy ako favorit bokom. Kto dnes uspeje? Sledujte NAŽIVO na ŠPORT.sk!