BattleArena Chtelnica

 

Máte pocit, že Váš deň je ako hlúpa rozprávka, ktorú už poznáte naspamäť? Trasú sa Vám ruky a už neviete čo so sebou??Alebo máte chuť zažiť obrovský kopec zábavy???

Doprajte svojmu telu poriadnu dávku adrenalínu z akčnej hry. Príďte sa k nám odreagovať od každodenného zhonu. Paintball je šport, pri ktorom nezáleží len na Vašej fyzickej kondícii,ale aj na schopnosti rýchleho a správneho rozhodovania sa. Samozrejme, treba mať aj aké také šťastie. Ale hlavne ide o super zábavu!!!

*** Pridaj hodnotenie/komentár k športovému centru ***

Kontaktné údaje:

adresa Adresa:

Chtelnica
kúsok od Piešťan a Trnavy

telefón Telefón:

+421 903 745 315

email Email:

office@battlearena.sk

web Web:

www.battlearena.sk

Športové aktivity: Paintball a lasertag Paintball a lasertag
Lokalita: Trnavský kraj

Pohľad z vtáčej perspektívy

 

Šport: Paintball a lasertag

 

Paintball a lasertag

Paintball

Paintball ako šport je určený pre ľudí v každom veku, avšak tí ktorí nedosiahli veku dospelosti(18rokov), sa môžu priamo zúčastniť hry len v doprovode zákonného zástupcu, resp. s jeho písomným súhlasom.

Treba nájsť staršie oblečenie(nohavice, tričko s dlhými rukávmi), aby ste nemuseli cestovať s fľakmi(new look:) na chrbáte a mohli ste sa po hre prezliecť do čistého. Taktiež je dôležité zvoliť vhodnú obuv, doporučujeme pevnú a ľahkú obuv.

V prvom rade je potrebné rozmyslieť si a zvážiť termín konania Vašej akcie. Dôležité je tiež informovať nás, koľko vás bude hrať(momentálne máte k dispozícií výstroje pre 10 hráčov).

Cenník:

 • Štartovné 100 SK
 • Guličky 1.50SK/kus (min 100ks)
 • V cene štartovného: kompletná výstroj + všetok Vami spotrebovaný CO2

Aktuálny cenník si overte v športovom centre!

Otváracie hodiny:

Otvorené od januára do decembra.

Aktuálne otváracie hodiny si overte v športovom centre!

Fotografie:

BattleArena Chtelnica
BattleArena Chtelnica
BattleArena Chtelnica
 

Pridaj hodnotenie a komentár k športovému centru


*

*

*
Kontrola

Odporúčame pozrieť aj tieto športové centrá:

Vyhľadávanie

Najnovšie športoviská

Správy zo športu

 • 21. októbra 2018 00:29:00

  Britský pilot Formuly 1 Lewis Hamilton si dokázal v kvalifikácii pred Veľkou cenou USA vybojovať pole position a v nedeľňajších pretekoch teda odštartuje z prvého miesta.

 • 21. októbra 2018 00:00:00

  Seriál najslávnejších motoristických pretekov napíše dnes v USA ďalšiu kapitolu. Kto bude z trate odchádzať najspokojnejší? Sledujte ONLINE prenos na ŠPORT.sk!

 • 21. októbra 2018 00:00:00

  Akými farbami budú hrať milánske ulice dnes večer? Podľa papierových predpokladov by mal byť favorit jasný, ale v podobných dueloch sa papier odkladá. Hráči nechávajú na trávniku všetko a ide sa na doraz. Sledujte ONLINE prenos na ŠPORT.sk!

 • 21. októbra 2018 00:00:00

  Nadviaže Ondrej Duda hrajúci za domácich skvelú formu z posledných zápasov? Hertha je na piatom mieste, ale má rovnaký počet bodov ako druhé Lipsko. Freiburg je jedenásty. Favorit je teda jasný. Potvrdí sa to aj na ihrisku? Sledujte ONLINE prenos na ŠPORT.sk!

 • 21. októbra 2018 00:00:00

  Líder súťaže zo Zvolena proti ôsmemu tímu. Rytieri hrajú vo vynikajúcej forme, ale dnes ich čaká derby, v ktorom idú pojmy ako favorit bokom. Kto dnes uspeje? Sledujte NAŽIVO na ŠPORT.sk!