Vodné športy: Športové centrá

Vodné športy

Počet športových centier: 23

Areál vodných športov Čunovo

 

Areál vodných športov Čunovo

Moderný kanál s divokou vodou pri Čunove neďaleko Bratislavy len 20 min cesty autom. Každoročne sa tu organizuje niekoľko veľmi významných i medzinárodných vodáckych pretekov. ... Všetky údaje o športovisku!

Vodné športy

Vyskúšajte si aj vy rafting na 6-miestnych člnoch v jedinečnom areáli vodných športov. Na absolvovanie nie sú potrebné žiadne predošlé skúsenosti s týmto športom. V každom rafte je s posádkou skúsený inštruktor, ktorý vás naučí všetko potrebné. Minimálny počet účastníkov 4 osoby. Maximálny počet osôb nie je obmedzený. Hodiny pre verejnosť: Po - Pia 11:00-14:00 Ut, Št, Pia 17:00-20:00 So - Ne 11:00-20:00 Konkrétny deň a čas je nutné vždy vopred telefonicky overiť. ...

Lokalita: Bratislavský kraj
Športové aktivity: Vodné športy
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

Rekreačný areál AQUAREA

Hodnotenie: 3/10

Rekreačný areál AQUAREA

Jazero o rozlohe 23ha od 1. mája 2011 ponúka široký sortiment vodných športov a pobyt so športovo rekreačným zameraním.... Všetky údaje o športovisku!

Vodné športy

Jedinečné jazero so svojou rozlohou a hĺbkou na slovensku. Potápanie v čistej vode až do hĺbok 40m. Pod vodou vztvorený skanzen a iné atrakcie. Je to rybník s čistou vodou a krásnymi rybami. Plnenie fliaš vzduchom a NITROom. Požičovňa vźstroja. Potápačské kurzy s možnosťou stanovania. ...

Lokalita: Trnavský kraj
Športové aktivity: Vodné športy, Volejbal a nohejbal
Hodnotenia a komentáre: 3 komentáre

Pltnictvo Podbiel Orava

Hodnotenie: 1/10

Od roku 2002 je novou atrakciou na Orave pltníctvo.Pod velením pltnika Paľka a Admirála Krupu zažijete trochu dobrodružstva,spoznáte oravskú prírodu z iného pohľadu,dozviete sa niečo o minulosti oravských pltníkov a predovšetkým sa dobre zabavite.Plavba plťou začína v prístavisku v Nižnej a končí v prístavisku v Podbieli. Zraz účastníkov pred splavom je v Podbieli. Dĺžka trate je 7 km a celá plavba vrátane nalodenia a vylodenia trvá cca. 2 hodiny. Kapacita plte je 12 osôb a minimálna... Všetky údaje o športovisku!

Lokalita: Žilinský kraj
Športové aktivity: Vodné športy
Hodnotenia a komentáre: 1 komentár

Ranch Amadeus

 

Ranch Amadeus

Agroturistický Ranch... Všetky údaje o športovisku!

Vodné športy

Splavovanie rieky Turiec na kanoe s kompletným servisom a odborným dohľadom ...

Pieniny sport centrum

Hodnotenie: 6/10Hodnotenie: 6/10

Požičovňa lodí na rieke Dunajec - Pieniny, rafting s inštruktorom, požičovňa vodáckych potrieb a horských bicyklov, ubytovanie v Pieninách, skupinové športové akcie, turistika v Pieninskom národnom parku. Pikniky v prírode.... Všetky údaje o športovisku!

Vodné športy

Požičovňa lodí (kajak, kanoe, raft), požičovňa vodáckych potrieb, rafting s inštruktorom. ...

Lokalita: Prešovský kraj
Športové aktivity: Cyklistika, Paintball a lasertag, Tenis, Vodné športy
Hodnotenia a komentáre: 1 komentár

<<
<
1

Vyhľadávanie

Najnovšie športoviská

Správy zo športu