Bedminton - Žilinský kraj: Športové centrá

Bedminton

Počet športových centier: 4

Liptov Aréna

 

Liptov Aréna

Ponúkame Vám možnosť využitia novej multifunkčnej športovej haly LIPTOV ARÉNA v Liptovskom Mikuláši situovanej v nádhernom prostredí v blízkosti Aquaparku Tatralandie a Liptovskej Mary. Športová hala umožňuje celoročné využitie 3 ihrísk súčasne, poskytuje možnosť športového vyžitia v nasledovných športových odvetviach: tenis, bedminton, volejbal, sálový futbal, floorbal , gymnastika, stolný tenis, speedminton. Športová hala s hracou plochou 1900 m2 v rámci svojich obchodných... Všetky údaje o športovisku!

Bedminton

Liptov Aréna umožňuje celoročne si zahrať tenis, bedminton, volejbal, futsal, stolný tenis, floorbal. K dispozícii sú 3 kurty , ktoré sa dajú kombinvať s uvedenými druhmi športu. Je určená na organizovanie športových , aj kultúrno-spoločenských podujatí. Kombináciou športového vyžitia v Liptov Aréne, wellness v Aquaparku Tatralandia v tesnej blízkosti haly a nádhernej prírody, v letných mesiacoch vodná nádrž Liptovská Mara, v zimných mesiacoch lyžiarske stredisko Jasná Nízke Tatry, ...

Lokalita: Žilinský kraj
Športové aktivity: Bedminton, Floorbal, Futbal a futsal, Stolný tenis, Tenis, Volejbal a nohejbal
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

Farma Kortina Žilinská Lehota

Hodnotenie: 9/10Hodnotenie: 9/10Hodnotenie: 9/10

Jazdectvo agroturistika, minizoo hospodárskych zvierat... Všetky údaje o športovisku!

Bedminton

Jedno hrisko požičovňa rakiet a všetkého potrebného náradia ...

Lokalita: Žilinský kraj
Športové aktivity: Bedminton, Jazdectvo
Hodnotenia a komentáre: 6 komentárov

Sportcentrum Malá Lúčivná

 

Sportcentrum Malá Lúčivná

Športcentrum Malá Lúčivná sa nachádza v údolí Malej Fatry,na trase Žilina-Dolný Kubín asi 3 km pred obcou Párnica. Návštevníci športcentra môžu využívať širokú ponuku služieb a športových aktivit počas celého roka. V letnom období je to najmä tenis,volejbal,futbal,štvorkolky a v zimnom období sú to predovšetkým všetky zimné športy okrem toho snežné skútre a iné.Stredisko je vybavené lyžiarskymi prepravnými zariadeniami a potrebnou technikou na úpravu a zasnežovanie lyžiarskych svahov ktorých... Všetky údaje o športovisku!

Relax tenis club Liptovský Mikuláš

 

Relax tenis club Liptovský Mikuláš

Novovybudovaný moderný športovo-relaxačný komplex s bezbariérovým prístupom sa nachádza v oddychovej zóne mesta Liptovský Mikuláš. RELAX TENIS CLUB vznikol v roku 2005 ako multifunkčný športovo-relaxačný komplex, so základnou koncepciou vytvoriť profesionálnu tenisovú halu. Tento komplex však rovnocenne poskytuje aj iné športové, relaxačné a spoločenské aktivity a tým sa stáva jedinečným. Celý komplex má bezbariérový charakter, bezbariérový vstup, šatne, sociálne zariadenia, sprchy,... Všetky údaje o športovisku!

Lokalita: Žilinský kraj
Športové aktivity: Tenis, Bedminton
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

<<
<
1
>
>>

Vyhľadávanie

Najlepšie športoviská

Najnovšie športoviská

Správy zo športu