Pridaj športové podujatie

Máte možnost pridávať športové aktivity k lokalitám, športovým centrám a samozrejme aj k samotným športovým aktivitám.

Pridaj športové centrum

V prvom kroku vyplňte údaje o športovom centre. K športovému centru priraďte športové aktivity, ktoré dané centrum ponúka.

V druhom a v ďalších krokoch vyplníte podrobnejšie údaje k jednotlivým športovým aktivitám.

Pridaj športovú aktivitu

Vyber športové centurm a k nemu priraď športové aktivity. Podrobnejšie údaje k športovým aktivitám vložíte postupne v nasledujúcich krokoch.
Športové aktivity*

Pridaj obchod so športovými potrebami

Ak prevádzkujete obchod so športovými potrebami na internete, vložte ho do Nákupného centra.

Vyhľadávanie

Najnovšie športoviská

Správy zo športu

 • 21. októbra 2018 00:29:00

  Britský pilot Formuly 1 Lewis Hamilton si dokázal v kvalifikácii pred Veľkou cenou USA vybojovať pole position a v nedeľňajších pretekoch teda odštartuje z prvého miesta.

 • 21. októbra 2018 00:00:00

  Seriál najslávnejších motoristických pretekov napíše dnes v USA ďalšiu kapitolu. Kto bude z trate odchádzať najspokojnejší? Sledujte ONLINE prenos na ŠPORT.sk!

 • 21. októbra 2018 00:00:00

  Akými farbami budú hrať milánske ulice dnes večer? Podľa papierových predpokladov by mal byť favorit jasný, ale v podobných dueloch sa papier odkladá. Hráči nechávajú na trávniku všetko a ide sa na doraz. Sledujte ONLINE prenos na ŠPORT.sk!

 • 21. októbra 2018 00:00:00

  Nadviaže Ondrej Duda hrajúci za domácich skvelú formu z posledných zápasov? Hertha je na piatom mieste, ale má rovnaký počet bodov ako druhé Lipsko. Freiburg je jedenásty. Favorit je teda jasný. Potvrdí sa to aj na ihrisku? Sledujte ONLINE prenos na ŠPORT.sk!

 • 21. októbra 2018 00:00:00

  Líder súťaže zo Zvolena proti ôsmemu tímu. Rytieri hrajú vo vynikajúcej forme, ale dnes ich čaká derby, v ktorom idú pojmy ako favorit bokom. Kto dnes uspeje? Sledujte NAŽIVO na ŠPORT.sk!